Hokaido_Duben_2020

HOKAIDO je pravidelný magazín realitní platformy QARA, který přináší informace o realitním trhu, realitním marketingu, o financích, hypotékách i právní oblasti. Je určen primárně pro realitní makléře. Pokud nejste realitní makléř, ale aktivně se o tato témata zajímáte, na své si přijdete určitě také.

Informace ke COVID-19 v souvislosti s realitními makléři

Situace ohledně „koronavirové“ nákazy zasáhla i náš obor. Na této stránce zveřejňujeme aktuální informace pro realitní makléře i pro naše zákazníky. Podívejte se na videa a přečtěte si všechny články, abyste byli v obraze. Dozvíte se třeba, jak čerpat kompenzační bonus 25.000 Kč pokud jste OSVČ.

Aktuální doporučení ČNB k 17. 4. 2020…  

…se dozvíte na výše zmiňované stránce. ČNB doporučuje bankám, aby zvolnily při nahlížení na parametry DTI a DSTI při poskytování hypotečních úvěrů u klientů. Jak přesně, a co přesně tyto pojmy znamenají se dozvíte v novém článku Jiřího Vaňka z QARA Finance. 

Kompletní podpůrné nástroje pro realitní makléře

Honza Novotný vypsal v tomto článku všechny úlevy, které můžete jako realitní makléři čerpat. Je toho docela dost. A pokud se s tím nechcete číst, tady je i video.

Jak na realitní video – přednáška

Byl jsem pozván do Keller Williams, abych pro její vzdělávací platformu “Realitní středa” vedl přednášku na téma Video v realitách. A to se hodilo, protože se tomuto tématu posledních pár týdnů intenzivně a posledních několik let profesně velice hluboce věnuji. Celou přednášku najdete na našem Youtube kanálu a můžete ji brát jako takový velice zkrácený exkurz do druhého dílu QARA Academy.

Jak přežít krizi jako realitní makléř?

Podívejte se i na tento článek. Je tam spousta zajímavých zdrojů zábavy, inspirace i vzdělání zdarma nebo za pár korun. Zároveň se dozvíte, co můžete jednoduše udělat, abyste zůstali v kontaktu i se svými klienty, protože není důvod přestat komunikovat to, že jste realitní makléř ani proto, že je tu teď nějaký virus.

Co bude až pandemie odezní?

Napsal jsem ještě další, ryze pozitivní, text o historii, současnosti i době, která přijde, až virus porazíme. Najdete jej pod tímto odkazem. Zaměřil jsem se zejména na ta nejtěžší období pro lidstvo jako takové. A víte co? Vždycky jsme se z historie poučili, rychle oklepali a velice rychle bylo lépe, než dřív. A to byla situace v uvedených případech mnohem horší, než je teď.

QARA Academy – 1. díl

Dopsal a zveřejnil jsem první díl QARA Academy. Pro realitní makléře QARA je Manuál Jak získat (rychle) víc zákazníků zdarma, ale je k dispozici i pro ostatní kolegy na trhu za velice symbolickou cenu. V tuto chvíli dokončuji druhý díl na téma VIDEO v realitách. Brzy bude dostupné v QARA a později zase pro všechny. První díl si můžete stáhnout tady na tom odkazu.

Marketplace – dodavatelé QARA

Všichni dodavatelé, kteří pro nás pracují, a kteří jsou součástí QARA Marketplace, jsou aktuálně online a v plné zbroji. Takže se nebojte objednávat právní služby, fotografy, 3D Skeny – virtuální prohlídky, video prohlídky, drony, grafiky i další dodavatele, které budete v následujících týdnech potřebovat. Všichni jedou!!!

Portál dodavatelů QARA Marketplace

NOVÁ rubrika pro realitní makléře QARA na QARA TV

Na Youtube QARA TV jsme vytvořili novou rubriku, kde propagujeme makléře QARA, kteří točí videa! Pokud jste se v rubrice nenašli, jste makléř QARA, pošlete mi na můj email Youtube odkaz na vaše nejlepší video a já vás do rubriky přidám. Před tím ještě zkontrolujte, že u svého videa máte nastaveno, že se nejedná o video určené pro děti, to by potom nešlo. Díky.

Upravte si nastavení vašich videí. Realitní videa nejsou určena pro děti.

VÝZVA – SOCIÁLNÍ SÍTĚ QARA

Pokud vás obsah, který vytváříme, baví, sledujte naše sociální sítě. Obsahu, který vám pomáhá, vytváříme a budeme i do budoucna vytvářet opravdu hodně. Poslední týdny jsou toho důkazem a nebojte – nepolevíme! A pokud jste to ještě neudělali:

A to je v dubnu všechno. Mějte se fajn, ať se vám daří a hlavně zůstaňte zdraví, ať už jste promoření, nebo vás to ještě čeká.:) Michal

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Co kdybychom zůstali v kontaktu?

Zajímá vás info o QARA a chcete vidět obsah, ze kterého byste mohli těžit i Vy?