QARA

Platforma pro realitní makléře

QARA pro makléře

Představte si zázemí, kde vám realitka z provize vůbec nic neukrojí.

Zároveň můžete využívat kanceláře, věnují se vám marketingoví profíci a učíte se od skvělých makléřů.

Zní to jako sen? Možná. Ale sen to není.

Pečujeme o makléře. Pečujeme o klienty.
#vicprotebe


Michal Souček & Jan Novotný
Zakladatelé QARA

Spousta profíků na jednom místě

Říkají o nás

František Mach

Nebudu přehánět když řeknu, že stát se součástí QARY bylo to nejlepší rozhodnutí v mé profesi realitního makléře. Velká spousta inspirativních a ostřílených kolegů, kteří jsou vždy připraveni ochotně poradit a sdílet svoje know-how. Perfektní servis, absolutně bezkonkurenční zázemí naší kanceláře, nespočet dalších a dalších benefitů, ale také skvělá parta kamarádů, se kterou vždy rád posedím u piva.😀  To je QARA. Místo, kde jsem jako makléř dosáhl obrovského posunu a podařilo se mi docílit skvělých výsledků. Lituji pouze toho, že jsem se součastí této komunity nestal dříve. 

Zobrazit více…

Lukáš Petr

Myslím si, že QARA v ČR nemá konkurenci co se týče systému. Všechny realitky, které znám, mají podobný systém fungování – pyramidový. QARA je úplně jiná. Pro mě osobně je to firma, která vznikla PRO realitní makléře – systém, který funguje, pomáhá, vede a motivuje. Díky moc za to, že tu jste!

Zobrazit více…

Mgr. Marek Izera

Sdílená kancelář je super, šetří náklady samostatným makléřům a má skvělou atmosféru. Příjemná a optimistická – to je QARA, ať jednám s jakýmkoliv kolegou. To platí napříč. Od lidí z podpory po kolegy makléře. Vás dva „šéfíky“ do toho počítám také. 🙂 Podpora přes maily. Sdělení má význam, ne jen – „aby se napsalo“. A vždy cítím upřímnou snahu tím makléře někam posunout nebo nabídnout možnost.

Zobrazit více…

Hana Kubáčková

QARU pro mě symbolizují 3 slova – svoboda, informace, podpora (a dobrá parta). Komunita profesionálních makléřů a 100 % provize mi dávají svobodu. QARA klade důraz na vzdělávání, proto dostávám cenné informace. A když jsem měla těžké pracovní období, QARA mě podpořila. Za mě to jsou samé bonusy.

Zobrazit více…

Bc. Jana Kuželíková

QARU vnímám jako skvělou volbu pro samostatné, pracovité a schopné makléře, kteří nechtějí stát úplně mimo jakýkoliv systém,  chtějí mít fungující pracovní prostředí a nástroje a být součástí profesní komunity. Komunita, která má nějaký společný základ a ctí společná pravidla, poskytuje zázemí a podporu, ale zároveň nesvazuje reporty, směrnicemi apod. A dává svobodu v podnikání v realitách. A jestli se člověk rozhodne, že bude skvělý individualista nebo vytvoří velký makléřský tým, tak v QAŘE může mít obojí. 

Zobrazit více…

Miroslav Unger

QARA je pro mě nejen reprezentativní zázemí, ale hlavně místo, které mi pomáhá být v mnoha směrech efektivnější. Na 100 % propaguji svoji značku (a to mě baví) a zároveň využívám systémových věcí podobně jako v realitní kanceláři. Skvělá je i možnost pravidelně se setkávat a sdílet zkušenosti. Díky za to!

Zobrazit více…

Romana Šebestová

QARA je pro mě rodina s velkou podporou a empatií. QARA je pro mě vzdělání a rozvoj, díky kterému se posouvám ve své profesionalitě. QARA je podivuhodný přírodní úkaz a daří se jí bortit všechny mýty a pověsti o realitách, realitních společnostech a makléřích. Díky QAŘE se cítím být člověkem a uznávaným odborníkem ve své profesi realitní makléřky.

Zobrazit více…

Ing. Petr Hornát

QARA je skvělý koncept pro makléře, kteří chtějí propagovat prodej svých nemovitostí na nejvyšší možné úrovni a nebojí se do svých zakázek více investovat. Vyšší investice znamená výrazně lepší dosah zakázky na realitním trhu , a to je velká přidaná hodnota pro prodávajícího . Zároveň tak makléř masivně propaguje svoji práci. To je zase přidaná hodnota pro něj samotného. Svými službami si snadněji obhájí vyšší odměnu. Žádná RK nedá makléři ze svého dílu desítky tisíc do propagace. Když makléř odevzdá velký díl ze své provize realitní kanceláři, není pak logicky ochotný efektivně investovat do sebe i do zakázky. Nezbývají mu na to peníze. QARA zároveň díky Marketplace zajišťuje kvalitní dodavatele služeb, kteří fungují skvěle.

Zobrazit více…

Jan Brunner

S Michalem a Honzou spolupracuji již 6 let a jsem s jejich servisem v QARA velmi spokojen. V podstatě tak, že pokud by neexistovali, tak si je musím vymyslet!

Zobrazit více…

Mgr. Marek Materna

QARA se za cca 5 let, co v ní působím, posunula z ambiciózního projektu na úroveň 100% funkčního uskupení pro skutečně samostatné podnikatele. Poskytuje zázemí, které v mnohém (pro mě v naprosté většině případů) předčí většinu realitních kanceláří na trhu. To vše  při udržení přátelského prostředí, kdy vám celý QARA tým pomůže, když to potřebujete.

Zobrazit více…

Ing. David Přikryl

Díky QAŘE můžu podnikat s nízkými náklady, a přesto mít své služby na takové úrovni, ze kterých jsou klienti naprosto nadšení. Dostal jsem se k mnoha prověřeným dodavatelům. Můžu inzerovat na všech realitních serverech, využívat zázemí kanceláře a společné IT řešení. Ale hlavně jsem mezi kolegy, kteří o této profesi přemýšlí stejně a chtějí se rozvíjet a posouvat pořád dál. Díky Michale a Honzo, za ten skvělý nápad vytvořit QARU. A taky za to, že řešíte všechny ty věci, o které se my ostatní už starat nemusíme.

Zobrazit více…

Ladislav Jandáček

Na QAŘE se mi líbí několik věcí. 

Jsou zde lidi, které práce makléře baví a chtějí ji dělat co nejlépe s velkým zaměřením na skvělou zákaznickou zkušenost. Pokud potřebuji nějakou službu nebo dodavatele, mám jí na několik kliknutí na Marketplace. V komunikační skupině se neřeší nesmysly, ale diskuze je konkretní, věcná a efektivní. Dostávám aktuální informace o novinkách. A v neposlední řadě je super někam patřit. Já jsem „100pro spoko“… 

Zobrazit více…

Petr Krakonoš Stojka

QARA mi dala možnost pracovat samostatně s velkou podporou všech možných programů, které realitní makléř ke své práci potřebuje. Peníze (provizi), které jsem odevzdával RK, můžu investovat do prezentace a marketingu. A tvořím si svůj vlastní brand.

Zobrazit více…

Martin Žák

Jsme tým skvělých lidí, kteří si navzájem pomáhají, podporují a obohacují svými zkušenostmi. Na společných akcích a setkáních to umíme pěkně roztočit.😀 Spolupráce na realitních zakázkách fungují napříč celou republikou. Nikdo nikoho do ničeho nenutí – naprostá svoboda. Skvělý servis v podobě Marketplace, QARA Academy, pravidelných on-line setkání. Díky tomu si člověk pokaždé najde nějakou inspiraci a způsob, jak svou práci ještě víc vylepšit. A to vše za minimální poplatek. Jsem rád, že tady jsem a rozhodně bych s ničím jiným neměnil.

Zobrazit více…

Adéla Dvořáková

Jsem ráda, že jsem po 5 letech našla odvahu a odešla z realitní kanceláře. Práce tam byla spíše stereotypem, než posunem makléře dál. Pochopila jsem, že klienti nejdou za názvem RK, ale za doporučením a spokojeností ke konkrétnímu makléři. QARA se mi líbí. Vím, že naším společným a přirozeným cílem je být jedničkou především v kvalitě a kvalifikaci. QARA nabízí skvělé zázemí a prostor právě pro zvyšování kvality a kvalifikace. Pro mě jsou skvělé pravidelné snídaně, kde si s kolegy vyměňujeme zkušenosti a navzájem se podporujeme. Pracujeme každý za sebe, ale přesto jsme tým.

Zobrazit více…

Robert Pata

QARA se mi zamlouvá – člověk má svobodu, ale také tzv. „někam patří“. Oceňuji např. QARA Marketplace, kde si můžu objednat kvalitní dodavatele, weby nebo propagaci. Máme pěknou kancelář na dobrém místě. Skvělé jsou QARA snídaně, kde mám šanci poznat ostatní kolegy a vyměnit si zkušenosti. Vítám také QARA Academy.

Zobrazit více…

Jaroslav Beránek

QARA pro mě znamená posun na další metu. Mám zkušenost i z “korporátního” realitního prostředí velké RK. I za tu jsem rád. Pozitivní je poplatek za servis QARY, narozdíl od dělení provize. Ukazuje, kdo to s makleřinou myslí opravdu vážně, na “full time”. Osobně mi chybí větší stmelení kolektivu a užší spolupráce mezi makléři. Je to víc cizí, než v klasické realitce. Sociální kontakt s kolegy je důležitý. QARA snídaně a společné akce jsou super nápad. Podpořit je mohou makléři společným zájmem.

Zobrazit více…

Marie Stoklasová

Vždy když se mě klienti ptají pod jakou jsem RK, vysvětluji, že funguji pod vlastní značkou, za celý obchod ručím osobně a spolupracuji s QAROU. Platformou, která mi poskytuje stejné zázemí jako velká RK. Navíc odpadají negativa. Nikdo mě nenutí rušit prohlídky a schůzky kvůli poradám. Nikdo nenavolává moje klienty s nabídkou půjček a pojištění bez mého vědomí.

Zobrazit více…

Romana Trešlová

Jakmile se potkám s někým z QARY, hned se usměje a začneme hovor, protože jsme jedna rodina. Je milé, když se na sebe makléři nemračí a nevidí v sobě navzájem konkurenci.  To vidím jako velký bonus. Myslím si, že chování makléřů v QAŘE k sobě navzájem je spojené s tvojí osobou Michale. Ty prostě jsi přátelský, tolerantní a spojuješ lidi. Jsi tváří QARY navenek, proto je pro mě atmosféra QARY hodně spjatá s tebou a tvojí povahou.

Zobrazit více…

Ing. Vladimír Pulchart

Myslím, že moje odpověď je vcelku jednoduchá – QARA mi poskytuje kvalitní servis ve všech ohledech a přiměřenou reputaci značky. Přitom samostatnost v mém podnikání, synergii s ostatními. Vše za velmi přijatelných cenových podmínek.

Zobrazit více…

Kamila Ženčáková Kopecká

Pro mě osobně QARA znamená neskutečnou svobodu. Nikomu nesděluji, kolik obchodů jsem udělala, jestli plním plán, kolik čísel jsem provolala. Je na mě, jakým způsobem obchod zpracuji, jaké nástroje zvolím, a jaké náklady do obchodu investuji. Sama si rozhoduji o tom, co je pro klienta podstatné v tu danou chvíli. Mohou přijít i obavy – jestli obchod vyjde, jestli se mi investice vrátí, jestli jsem na něco nezapomněla. QARA není pro malé děti, tady už prostě musím být velká holka. Když vím, co potřebuji, mám se koho zeptat a pomoc přijde, vždy. Jen si o ni prostě musím říct. A zároveň nejsem sama, prostě pořád někam patřím. To je pro mě QARA.

Zobrazit více…

Tomáš Kincl

Když jsem zvažoval přestup do Qary, zavolal jsem jedné makléřce z QARY, která dříve působila v Remaxu. Její odpověď zněla, že lituje pouze toho, že do QARY nepřišla dřív.  

Zobrazit více…

Denisa Gattingerová

Qara je pro realitní makléře parádní kombinace svobody a zapojení do profesní komunity. Oceňuji především, že máme volné pole působení, a zároveň se můžeme spolehnout na to, že u vedení a u QARA týmu najdeme vždy pomocnou ruku a podporu. Díky tomuto zázemí se můžeme vzdělávat, vzájemně spolupracovat a naplno se věnovat realitám.

Zobrazit více…

Ondřej Kučera

S QAROU jsem moc spokojený! Líbí se mi celkový koncept a volnost, kterou mi dodává. Můžu pracovat sám, a když mám potřebu, zavítám do našich kanceláří, kde vždycky někoho potkám. K tomu pořádáte pravidelná setkání, která nás stmelují a motivují k lepším výsledkům. Super jsou právě naše reprezentativní kanceláře, kam s radostí vodím klienty na jednání (mimochodem to vždycky někdo pochválí :). Kolektiv je příjemný a stará se o dobrou atmosféru. Vzdělání dostupné a skvělou formou prezentované. Je stále co zlepšovat, ale díky tomu všemu, co mi QARA nabízí, tak hlavně u mě. 😉 Ještě jednou díky za vše, co pro nás děláte!

Zobrazit více…

Lenka Sejpalová

Ahoj Michale. Jsem nadšena z těch článků co nám posíláš. Jsou to rady k nezaplacení….. Moc mi to pomáhá a sklízím už teď ovoce. Cítím se mnohem sebevědomější , když vím co dělám, proč to dělám a tím znám i svou cenu. Super !!!! Děkuji.

Zobrazit více…

Milan Škoda

Už jsem v QAŘE skoro celý rok a zatím vidím vše pouze pozitivně. Vše funguje jak má, na různých školeních jsem měl možnost se seznámit s dalšími makléři, kteří pracují pod QAROU. S kým jsem měl možnost mluvit, tak se většinou jednalo o zkušené a hodně šikovné lidi v oboru, což mě posouvá a motivuje (moc jsem nikdy nedůvěřoval homestagingu, ale jak o tom mluvil s nadšením jeden kolega tak mě přesvědčil, že to určitě musí u konkrétních nemovitostí fungovat ). Co vidím jako velkou výhodu, že mě nikdo nikam neposílá (náběry z chladných telefonů atd.) a můžu se v klidu věnovat méně zakázkám s téměř 100% efektem prodeje (co jsem zadal u QARY, jsem prodal), tedy více ušetřeného času. V minulé RK jsme měli i víkendové služby, jednou za čas, což jsem nenáviděl a teď si vše řídím podle sebe. Dokonce se mi tento rok povedlo skoro celé letní prázdniny mít dovolenou s rodinou. Vidím u sebe oproti konkurenci ještě velké mezery, ale doufám, že společně s QAROU je dovedu zacelit.

Zobrazit více…

CHCETE NEJPRVE INFORMACE DO EMAILU?

Zadejte váš soukromý e-mail, my vám je hned pošleme.

Pobočky a kontakty po celé republice

Více v kontaktech

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Rychlý kontakt