Jak prodat nemovitost?

Michal Souček

zakladatel QARA

Prodej nemovitosti je zapeklitá a složitá věc. I přesto ještě dnes mnoho lidí využívá platformy pro samoprodej, jako je třeba server “bez realitky” nebo “Bazoš”. Prodají nakonec? Někdy ano. Prodají úspěšně? Těžko říct. To, co vím na 100 % je, že by mohli využít mnohem víc nástrojů, které nám dnešní doba pro prodej nemovitostí nabízí, protože jeden prodejní kanál je dnes strašně málo. Dnes je potřeba využít všechny možnosti, abyste vaši nemovitost prodali v dobrém čase a za skvělou cenu. Mrkněte na video.

Klíčové informace o prodeji nemovitosti

Příprava nemovitosti

Nejdůležitější věc při prodeji vaší nemovitosti je jeho velmi pečlivá příprava. Rozhoduje o úspěchu prodeje vašeho domova a dramaticky zvyšuje konečnou prodejní cenu. Součástí našeho prodejního týmu je zkušený home stager, který váš domov na prodej pomůže profesionálně připravit.

Profesionální prezentace

Obyčejné fotky a popisky už dnes při prodeji vašeho domova nestačí. Na trhu je spousta nemovitostí na prodej a nejdříve se vždy prodají ty, které jsou nejlépe připravené a odprezentované. Součástí našeho prodejního týmu je profesionální fotograf i kameraman, aby byl výsledek vždy co nejlepší.

Placená propagace

Na inzertních serverech vidí váš domov pouze desítky zájemců denně, a to je málo. Placenou propagací na internetu a na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram i You tube oslovujeme každý den tisíce lidí. Investujeme do každé nemovitosti, kterou prodáváme.

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Linked In

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte náš LinkedIn.

zprávy na linkedin

Potřebujete pomoct prodat nemovitost?