Chcete se k nám přidat?

Jsme makléři, jako vy…

Michal Souček

zakladatel QARA


Říká se, že cesta je cíl. A stejně jako při prodeji a koupi nemovitostí sloužíme našim klientům, tak to v QARA máme úplně stejně ve vztahu k realitním makléřům, kteří nám dají svoji důvěru a stanou se součástí našeho týmu.

Naším cílem je vytvořit ten nejlepší tým, na který budeme hrdí. Pomáháme vám plnit vaše cíle a sny, chránit vaše zájmy, necháváme vás svobodně pracovat, snižujeme vaše náklady, získáváme zkušenosti pro vaše vzdělání, zajišťujeme pro vás moderní nástroje a mnoho dalších profíků, bez kterých se dnes moderní makléř při svojí práci prostě neobejde.

Nejsme REMAX ani MM Reality, nemáme takovou historii, protože jsme začali mnohem později. Nejsme klasická realitka. Jsme realitní makléři jako vy, a proto možná chápeme potřeby a priority realitních makléřů ze stejného úhlu pohledu.

Takže pokud jste z Čech a Moravy a pokud se i VY chcete stát součástí změny, nebo změnu hledáte, pokud chcete vydělávat víc, pokud chcete čerpat ze zkušeností a dat, které mezi sebou sdílíme, které jsou aktuální a pocházejí ze současného realitního a kulturního prostředí, tak si stáhněte náš Koncept manuál, kde se dozvíte všechno o naší filozofii.

O tom, jak přemýšlíme, jak pracujeme, prostě o tom, jak fungujeme.

A nebo si rovnou domluvte schůzku, pokud vám to dává smysl už teď!


Domluvit schůzku

VYDĚLÁTE VÍC

Nechte si 100 % provize z uzavřených obchodů.

Základ růstového podnikání je ve snižování nákladů a zvyšování zisků. V rámci konceptu QARA patří celá odměna makléři. Svoje náklady na zakázku snížíte na minimum a tím zvýšíte svůj výdělek. Ten můžete použít na svůj rozvoj, budování svého brandu, podnikání, marketing nebo pro své vlastní soukromé potřeby. Budete mnohem blíž k finanční vyrovnanosti a stabilitě. Budete se mít líp. Porostete.

BUDETE LEPŠÍ

Dělejte obchod, ostatní nechte profíkům.

Nejste expert na home-staging, fotky nebo videa, ale chcete mít skvělé prezentace, protože to je ta vizitka, která vaši službu i nemovitost opravdu lépe prodá? Myslíme si, že profesionální realitní makléř se věnuje obchodu a rodině. Potřebuje tým profesionálů, který mu pomůže k nejlepším výsledkům. QARA vám dodá profíky na fotky, video, grafiku a na spoustu dalších marketingových aktivit.

I MODERNÍ

Ušetříte čas, energii i peníze.

Naučíme vás pracovat s nejmodernějšími marketingovými nástroji, technologiemi i strategiemi. Sledujeme poslední trendy, testujeme co používáme, a následně vše vyhodnocujeme, a proto víme, co funguje, a co ne. Přidejte se k nám, pokud o svém realitním podnikání přemýšlíte vážně, chcete pracovat naplno a klientům odevzdávat 100 % kvality a díky tomu růst.

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Linked In

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte náš LinkedIn.

zprávy na linkedin

Jsme nezávislí realitní makléři.

A to s sebou přináší spoustu výhod. Máme velmi nízké náklady, neomezenou svobodu podnikání, jsme výkonově nastavení. Máme rádi precizně odvedenou práci, proto využíváme profesionály, aby byly výsledky naší práce co nejlepší. Učíme se neustále novým věcem, sbíráme marketingová data, sledujeme nové trendy a uvádíme je do praxe. Díky tomu vytváříme lepší realitní prostředí.

Michal Souček a Jan Novotný
Zakladatelé QARA

Chci se přidat ke QARA