Chcete se k nám přidat?

Jsme makléři, jako vy…

zakladatel QARA


Říká se, že cesta je cíl. A stejně jako při prodeji a koupi nemovitostí sloužíme našim klientům, tak to v QARA máme úplně stejně ve vztahu k realitním makléřům.

Usilovně každý den pracujeme na tom, abychom pro realitní makléře QARA vytvořili ty nejlepší podmínky i zázemí na českém realitním trhu. Pro makléře zajišťujeme nejmodernější technologické i komunikační nástroje, vzdělání i know-how. Zajišťujeme dodavatele i informace ze všech přidružených oborů, aby se makléři mohli soustřeďovat jen na svoji práci, kterou je marketing a obchod.

Nejsme multi-level struktura ani klasická realitka. Jsme realitní makléři, jako vy. Jsme spravedlivě fungující rovná realitní platforma s velkou dávkou svobody pro makléře. A proto dokážeme i mnohem pružněji reagovat na to, co se na světě děje.

Takže, pokud se i VY chcete stát součástí QARA, pokud chcete vydělávat víc, pokud chcete čerpat ze zkušeností a dat, které mezi sebou sdílí ti nejúspěšnější realitní makléři u nás, tak se ozvěte přes formulář níže a já vám pošlu doplňující informace o tom, jaké jsou naše hodnoty a jak fungujeme. A fungovat budeme. A pokud vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na schůzce.

A pokud chcete nejprve vědět, kolik peněz v QARA vyděláte navíc…


… tak klikněte sem!

JSTE REALITNÍ MAKLÉŘ?

Zajímá vás info o QARA a chcete vidět obsah, ze kterého byste mohli těžit i Vy?

Co v QARA získáte?

VYDĚLÁTE VÍC

Nechte si 100 % provize z uzavřených obchodů.

Základ růstového podnikání je ve snižování nákladů a zvyšování zisků. V rámci konceptu QARA patří celá odměna makléři. Svoje náklady na zakázku snížíte na minimum a tím zvýšíte svůj výdělek. Ten můžete použít na svůj rozvoj, budování svého brandu, podnikání, marketing nebo pro své vlastní soukromé potřeby. Budete mnohem blíž k finanční vyrovnanosti a stabilitě. Budete se mít líp. Porostete.

BUDETE LEPŠÍ

Dělejte obchod, ostatní nechte profíkům.

Nejste expert na home-staging, fotky nebo videa, ale chcete mít skvělé prezentace, protože to je ta vizitka, která vaši službu i nemovitost opravdu lépe prodá? Myslíme si, že profesionální realitní makléř se věnuje obchodu a rodině. Potřebuje tým profesionálů, který mu pomůže k nejlepším výsledkům. QARA vám dodá profíky na fotky, video, grafiku a na spoustu dalších marketingových aktivit.

I MODERNÍ

Ušetříte čas, energii i peníze.

Naučíme vás pracovat s nejmodernějšími marketingovými nástroji, technologiemi i strategiemi. Sledujeme poslední trendy, testujeme co používáme, a následně vše vyhodnocujeme, a proto víme, co funguje, a co ne. Přidejte se k nám, pokud o svém realitním podnikání přemýšlíte vážně, chcete pracovat naplno a klientům odevzdávat 100 % kvality a díky tomu růst.

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Jsme nezávislí realitní makléři.

A to s sebou přináší spoustu výhod. Máme velmi nízké náklady, neomezenou svobodu podnikání, jsme výkonově nastavení. Máme rádi precizně odvedenou práci, proto využíváme profesionály, aby byly výsledky naší práce co nejlepší. Učíme se neustále novým věcem, sbíráme marketingová data, sledujeme nové trendy a uvádíme je do praxe. Díky tomu vytváříme lepší realitní prostředí.

Michal Souček a Jan Novotný
Zakladatelé QARA

Chci se přidat ke QARA