QARA: Když vám zůstane 100 % úspěchu

Nezávislost. Férový přístup. A samozřejmě maximální výše provize. To vše požadují realitní makléři při své cestě za úspěchem. Mohou toho ale dosáhnout kdekoliv? Makléři se nás často ptají, proč by měli chtít spolupracovat zrovna s námi. Pokusili jsme svoji filosofii vysvětlit v následujících bodech.

Priorita č. 1: Provize ve výši 100 %

V klasické realitní kanceláři platíte. Za administrativu. Za reklamu. Za fotografa. Za právní servis. Za úklid. Za kancelář. A co je nejdůležitější, platíte odkrojením nemalé výše procent ze své provize. Nikdo se vás neptá, co doopravdy potřebujete. A z vaší provize vám nakonec může zůstat překvapivě málo.

QARA je především nástrojem k vašemu vlastnímu podnikání. Proto vám zůstane celá částka, kterou si jako odměnu vyděláte. Tyto peníze pak můžete brát jako rozpočet, se kterým pracujete dále. Navíc, QARA si nenajímá vás, jako realitního makléře, ale vy si najímáte QARA, aby pro vás pracovala a dávala vám ten nejlepší servis k vaší práci. A to je zároveň velká motivace pro nás, být stále lepším partnerem při vaší cestě za úspěchem.

Priorita č. 2: Nezávislost

Plány. Schůze. Povinná placená školení. Povinné reporty. Povinné prezentace. Neustálá kontrola vaší práce. Představovali jste si takhle svoji budoucnost? Proto jste se rozhodli být svými pány?

QARA vám nic nenařizuje. My vám nabídneme oborové know-how, dokonale vypilované řemeslo a vybroušený marketing. A je na vás, jestli něco z toho budete chtít využít. Naším posláním je vrátit trh zpátky do rukou realitních makléřů a  co nejvíce vám život zjednodušit. Ne vás zavalit zbytečnostmi.

Priorita č. 3: Férový přístup

Viděli jste smlouvy, které vás (někdy doslova) přivážou k některým realitním kancelářím? A že klienti a zakázky vám neříkají pane? Nebo hvězdičky, malé písmo, konkurenční doložky atd. A že byste si spolupráci nejdřív pouze vyzkoušeli? O tom si můžete nechat možná tak zdát.

QARA ví, že uspěje jen ve chvíli, kdy budou úspěšní a s ní spokojení i „její“ makléři. Proto je maximálně transparentní, jednoduchá a férová. Proto vám předložíme smlouvy bez sankcí a konkurenčních doložek. A proto si můžete během 30 dní vyzkoušet, zda vám spolupráce s námi sedne. Jedině pokud bude spolupráce dobrovolná a z obou stran chtěná, může mít úspěch.

Rozdílů mezi běžnou realitní kanceláří a naším přístupem v QARA je ale ještě víc. Podívejte se do naší sekce na nejčastější otázky. Věříme, že pak budete mít jasno ve všem důležitém a především ve své budoucnosti.

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Linked In

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte náš LinkedIn.

zprávy na linkedin

Rychlý kontakt