Mirek Rybín
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Mirek Rybín

Realitní makléř    3 roky s QARA

Specializace
Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a jejím okolí.

Působnost
Praha, Středočeský

napište mi

Jak jsem se ocitnul ve světě realit? Po více než 10 letech působení v IT ve dvou velkých korporátních bankách jsem si uvědomil, že tahle práce i přes různé pozice, které jsem vystřídal, mě už dále nenaplňuje. Paradoxně přes všechny moderní komunikační kanály jsem cítil určité odcizení a neviděl jsem konkrétní dopad své práce – vlastně přes všechny ty propojené systémy jsem neviděl na svého zákazníka. O monotónním pracovním režimu ani nemluvě…

Zato v realitách jsem se našel. Žádný případ není stejný, a přestože se jedná o náročnou práci, neskutečně mě baví právě díky té své pestrosti. Veškeré moje aktivity mají okamžitý a hmatatelný dopad a jsem odpovědný přímo svému klientovi, přičemž zpětnou vazbu mám ihned.

S realitami lidem pomáhám od roku 2013 a přestože prodej nemovitostí je moje každodenní rutinní práce, dobře si uvědomuji, že pro vás se jedná o životní událost. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce. Ačkoliv to může znít jako klišé, upřednostňuji kvalitu nad kvantitou – raději pracuji s méně zakázkami, kterým se však mohu plnohodnotně věnovat.

Můžete se spolehnout na otevřené a přímé jednání. Svým přístupem se snažím přispívat ke kultivaci českého realitního trhu. Jsem členem Realitní komory České republiky a certifikovaným realitním specialistou Realitní akademií České republiky.

Kontakty

Adresa pobočky

Šafaříkova 201/17, 120 00 , Praha 2

Kontakt

+420 777 135 566

http://www.mirekrybin.czSociální sítěMapa nemovitostí makléře

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Podnájem bytu 2+1 60 m2, Branická ul., Praha 4 – Braník

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 60 m2
Lokalita Praha Braník
Branická
Cena 14 000 Kč/měs

Mirek Rybín

3 nemovitosti v nabídce

+420 777 135 566

Pronájem garážového stání, ul. Ke Stírce, Praha 8 – Kobylisy

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 13 m2
Lokalita Praha Kobylisy
Ke Stírce
Cena 1 800 Kč/měs

Mirek Rybín

3 nemovitosti v nabídce

+420 777 135 566

Pronájem bytu 1+kk 25 m2, Bendlova ul., Praha 9 – Miškovice

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 25 m2
Lokalita Praha Miškovice
Bendlova
Cena 7 700 Kč/měs

Mirek Rybín

3 nemovitosti v nabídce

+420 777 135 566

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Caleb Daniel House

Mirek was a great help and made everything easy for us to get settled in Prague. The apartment visits he facilitated were thorough and helpful, and he made everything clear about the costs, selection process, and move-in process. My wife and I are very happy with the apartment he found for us, and highly recommend his services. And he speaks excellent English, so if you don't speak Czech you don't need to worry about a thing! Thanks Mirek!


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Jan Šmidák

Pan Rybín dokázal naprosto perfektně vyřešit prodej našeho bytu, který se v té době teprve privatizoval. Zajistil potřebné papírování od A do Z a nám i budoucímu kupujícímu vše profesionálně vysvětlil, takže po dokončení privatizace se už na nic nečekalo a prodej proběhl hladce a rychle. I poté s námi komunikoval a pomohl vyřídit daňové přiznání. Když budu v budoucnu potřebovat něco okolo nemovitostí, určitě se na pana Rybína opět obrátím.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Tomáš Krupka

Měl jsem štěstí, že jsem kupoval byt od paní, již zastupoval pan Rybín. Mohu potvrdit vše napsané v předchozích doporučeních, pan Rybín je profík. Erudice v oboru, upozornění na rizika i na straně kupujícího, dodržení slíbených termínů, dobrá smlouva hned napoprvé, ale i detaily jako vždy přijatý hovor a rychlé reakce na mail. Oceňuji snahu tlačit vše k cíli. Je poznat, že pan Rybín si bere jen práci, které se může věnovat. Poprodejní servis je příjemný bonus.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Eva Königová

Zpočátku jsem byla nedůvěřivá vůči realitním kancelářím obecně, až pan Rybín mne svým přístupem po celou dobu naší spolupráce přesvědčil, že i v této oblasti mohou pracovat lidé slušní, spolehliví a profesionálové v tom nejlepším slova smyslu. Ještě jednou děkuju.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Jiřina Pokorná

Pana Rybína nemohu jinak, než kladně hodnotit. Maximálně profesionální, ale zároveň i lidský přístup, ochotný cokoliv zařídit, přijet a odborně poradit. Za mě palec nahoru. Pokud budu v budoucnu potřebovat prodat/koupit/pronajmout nemovitost, mám s výběrem makléře jasno a všem jej budu doporučovat. :-)


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se