Ladislav Jandáček
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Ladislav Jandáček

Realitní makléř    3 roky s QARA

Specializace
• prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí, • Příprava na prodej, tvorba marketingového a prodejního plánu, • moderní technologie v obchodě s nemovitostmi

Působnost
Praha, Středočeský

napište mi

Do obchodu s realitami jsem přišel v roce 2014 po nabrání předchozích zkušeností v nadnárodních korporátech. Je mi 37 a profesionálně a s vášní se věnuji prodeji a pronájmu rezidenčních nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Zakládám si na osobním a lidském přístupu, a také díky znalostem a praktickým zkušenostem jsem za bezmála pět let praxe v oboru dosáhl maximální spokojenosti u všech svých dosavadních klientů.
S klienty jednám vždy na rovinu – díky tomu jsou vždy v obraze a připraveni na celý proces i případná úskalí, která ho mohou doprovázet. Protože reference vypovídají o práci člověka nejlépe, prohlédněte si na portále Seznam.cz, na Facebooku, Googlu či na mých osobních internetových stránkách. Pokud mi zavoláte nebo napíšete můžeme si dát nezávazně kávu a o všem si popovídat. Buduji si klienty na celý život a proto mi záleží na každém jednotlivém člověku. To bylo v krátkosti o mě. To další bude hlavně o Vás a vaší situaci a potřebě.
Motto: Na práci kterou jsem schopen odvést pro klienta jsem hrdý.

Kontakty

Adresa pobočky

Šafaříkova 201/17, 120 00 , Praha 2

Kontakt

+420 727 832 834

http://www.ladislav-jandacek.czSociální sítěMapa nemovitostí makléře

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Nájem 3+KK s předzahrádkou a 2 parkovacími místy.

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 60 m2
Lokalita Praha Michle
Na líše
Cena 22 000 Kč/měs

Ladislav Jandáček

3 nemovitosti v nabídce

+420 727 832 834

Nájem kanceláře 3kk 2 parkovací místa a předzahrádka

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 60 m2
Lokalita Praha Michle
Na líše
Cena 22 000 Kč/měs

Ladislav Jandáček

3 nemovitosti v nabídce

+420 727 832 834

Rodinný dům s velkým pozemkem, 25 minut na metro

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 126 m2
Lokalita Jílové u Prahy Radlík
Pražská
Cena 9 990 000

Ladislav Jandáček

3 nemovitosti v nabídce

+420 727 832 834

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

Jana Vacková

Pan Jandáček je opravdový profesionál, maximální spokojenost. Vše zařídil,vykomunikoval, vše s úsměvem a ochotou. S ním byl celý proces prodeje byru bezproblémovou záležitostí,z naší strany bylo třeba jen minimum administrativnich úkonů. Velmi oceňuji, že se na pana Jandáčka dalo 100% spolehnout,co slíbil,to splnil, stejně tak spolupracující advokátní kancelář. Za mne 1* a při dalším prodeji se určitě obrátíme znovu. Jana Vacková


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Petr Konupčík

Naprostá spicka. Nad poměry neskutečně dobre naplanovany prodej s prodejní cenou na horní hranici. Skvělá organizace a domluva. Vše proběhlo podle plánu a bez problemu. Smlouvy jednoznačné a bez postranních komplikaci. Byt velmi hezky nafocen. Doporučuji pana Jandacka jako realitního makléře. Přemýšlí o prodeji jinak a je to znát na výsledku. Děkuji


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Jan Kartner

Velice profesionální přístup pana Jandáčka.
Pronájem bytu byl vyřešen během několika málo dní.
Obdržel jsem jasné instrukce, co bude z mé strany potřeba obstarat za dokumenty a zbytek zařídil sám. Z mého pohledu bylo jednání velice profesionální, rychlé a s výborným výsledkem.
Co bych vyzdvihl, bylo to, že byl vidět jeho zájem na tom, aby byt byl pronajat dle mých představ (dlouhodobě). Tzn probíhalo celkem důkladné filtrování zájemců již panem makléřem.
Jeho služby mohu jen doporučit.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Lukáš Bobek

Pan Jandáček je člověk na svém místě. Pokud mohu někoho doporučit, tak právě pana Jandáčka. Prodejní cena nad rámec našeho očekávání, profesionální přístup a žádné starosti s prodejem, dále velmi rychlý prodej nemovitosti a dojednaný další benefit s tím spojený .Přesně toto byla naše představa, která byla naplněna. Žádné starosti, o všem jsme byli včas informováni, profesionální přístup, rychlost prodeje a následná pomoc s koupí nové nemovitosti.Mohu jedině doporučit!


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se