Jiří Kubišta
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Jiří Kubišta

Realitní makléř     5 let s QARA

Působnost
Středočeský

napište mi

Kontakty

Adresa pobočky

Chmelova 550, 278 01 , Kralupy nad Vltavou

Kontakt

+420 608 727 569


IČ: 61119598Mapa nemovitostí makléře

Prodáno / Pronajato Prodáno / Pronajato

Aktivní nabídka Aktivní nabídka

Nejnovější nemovitosti v nabídce

Prodej rodinného domu 3+1 Kmetiněves.

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 91 m2
Lokalita Kmetiněves
Cena 3 499 000

Jiří Kubišta

2 nemovitosti v nabídce

+420 608 727 569

Prodej rodinného domu 4+1 Kralupy nad Vltavou.

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 119 m2
Lokalita Kralupy nad Vltavou
Pod Hájem
Cena 6 999 000

Jiří Kubišta

2 nemovitosti v nabídce

+420 608 727 569

p. Nauš

"Do třetice všeho dobrého. S panem Kubištou jsem zrealizoval třetí obchod a vždy jen spokojenost. Líbí se mi, že je klidný a komunikativní, vše dokáže s přehledem vyřešit. Na jednotlivé nemovitosti byl vždy perfektně připraven. Klientům vychází maximálně vstříc a nemá problém dělat věci navíc, které vedou ke zdárně zrealizovanému obchodu."

Nauš


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Bronec

Dobrý den pane Kubišto,
Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za úspěšné a v rámci naší specifické nemovitosti i rychlé zprostředkování prodeje. Neměl jsem nijak větší zkušenosti s prodejem nemovitosti, ale od Vás se mi dostalo hned od začátku naší spolupráce všech potřebných informací, aby celý náš prodej probíhal v co nejlepší návaznosti a tím pádem i co nejkratší době.
Po celou dobu prodeje jsem byl vždy aktuálně informován o všech potencionálních kupcích a o veškerých jednáních s nimi. Při finálním výběru kupujícího pak proběhla následující administrativa velmi hladce a tudíž zdárně ke prodeji. Děkuji za Váš velmi profesionální přístup s ohledem na detaily a přeji mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci.
S pozdravem Bronec
Kralupy nad Vltavou


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Mgr. Ondřej Nauš

Pan Jiří Kubišta je absolutní profesionál na realitním trhu. Během dvou let jsme spolu zrealizovali dva prodeje bytů k naprosté spokojenosti. Oceňuji jeho klid při řešení problémů, časovou flexibilitu, podporu klienta, preciznost a přesnost celého prodeje. Co řekne, to platí, přesto, pokud se najde neočekávaný problém, vymyslí alternativní postup řešení. A co oceňuji nejvíce je, že se nebojí tyto řešení realizovat, proto ho vnímám jako skvělého realitního makléře.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Miroslav Vopalecký

Dobrý den pane Kubišta,
jsem rád, že vše dopadlo dobře. Myslím, že na bezproblémový průběh celého prodeje mělo zásadní vliv rozhodnutí spolupracovat právě s vámi. Všechna
úskalí jste dostatečně osvětlil již při první schůzce a dále se postaral o bezproblémový průběh všeho, co bylo třeba zařídit před samotným prodejem. A
že toho z pohledu člověka, který se běžně nepohybuje po stavebních úřadech a ostatních institucích bylo až dost. Následný samotný prodej byl jen skvělou
tečkou na závěr. Byl jsem se spoluprací s vámi zcela spokojen a pokud bych někdy v budoucnu potřebovat podobné služby, neváhal bych vás znovu oslovit.
Děkuji.

S pozdravem Miroslav Vopalecký


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se