JAK PRODAT NEMOVITOST – MANUÁL

Myslíte si, že se dá prodat nemovitost přes server, jako je třeba BEZREALITKA?

Jasně, že dá.

ALE – myslíte si, že se dá ta nemovitost prodat opravdu dobře? Na to už jednoznačná odpověď neexistuje. Podle našich zkušeností, při samoprodeji přicházejí prodávající o spoustu peněz.

Ukažte váš domov co nejvíce lidem

Prodej nemovitosti je vcelku zapeklitá a složitá věc. I přesto ještě dnes hodně lidí využívá realitní servery pro samoprodej, jako je třeba “Bezrealitka” nebo “Bazoš”, “Annonce” a jiné. Jinými slovy k prodeji svého domova využijí pouze jeden prodejní kanál a spolehnou se jenom na jeden inzertní server, nebo na jednu samoprodejní platformu. 

Díky tomu pak ale přijdou o peníze. Proč? Protože jeden prodejní kanál pro úspěšný prodej nemovitosti dnes už nestačí! Dnes je potřeba využít všechny nástroje, které jsou k dispozici. Zjednodušeně řečeno potřebujete váš domov na prodej co nejlépe připravit, odprezentovat a pak ho ukázat co největšímu počtu lidí.

Manuál – Jak prodat nemovitost

A navíc potřebujete vědět jak to celý správně poskládat dohromady. A proto jsme pro vás vytvořili takový manuál, kde se můžete jednoduše zorientovat v celém procesu prodeje nemovitosti. V MANUÁLU se dozvíte vlastně všechno, co je dobré vědět, a na co si dát pozor ve chvíli, kdy se rozhodnete prodat nebo pronajmout váš domov.

Možná se ptáte, proč vám chceme poradit, jak prodat váš domov, když je to naše práce, která nás živí. Je to velmi  jednoduché. I realitní makléř potřebuje pracovat s informovanými klienty. Se správně informovanými klienty. Mezi lidmi totiž o prodeji a pronájmu nemovitostí koluje neuvěřitelná spousta dezinformací, které potom vedou ke zbytečným chybám.

A vy ty správné informace potřebujete znát nejen ve chvíli, kdy si nemovitost prodáváte sami. Měli byste být správně informovaní hlavně ve chvíli, kdy vám váš domov prodává realitní makléř, abyste věděli, jestli je zvolený postup správný a účinný.

Takže, jestli chcete vědět, na co si dát pozor, co připravit, co je opravdu hodně důležité, a co zas tolik ne, prostě, jestli se chcete podívat do zákulisí toho, jak by měl probíhat moderní a marketingově plnohodnotný prodej vaší nemovitosti, stáhněte si náš manuál a pečlivě jej prostudujte.  

Mějte se moc hezky a pamatujte si, že dnes už nestačí jen vložit váš domov na realitní server a čekat, co se stane. Dnes se musí prodávat!

Plánovitě, systematicky a hlavně – STRATEGICKY.

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara