Hokaido_květen-srpen_2020

Chvilku jsme se neslyšeli. Připravovali jsme pro vás v rámci naší realitní platformy QARA spoustu nových věcí. A nyní nastal ten pravý čas se o ně s vámi podělit.

Tentokrát bude Hokaido hodně interní, ale o to víc důležité. Proto jsme zvolili pracovní název květen až srpen 2020. V tomto článku se například dozvíte, jaká byla akce QARA na Moravě. Do QARA Marketplace jsme přidali nové produkty, které vám pomohou ve vaší práci, dozvíte se, jak jsme vytunili kancelář v Praze, a jak je důležitá skvělá prezentace pro prodej i nábor nemovitostí. Mimo jiné se dozvíte, kdy si budete moct stáhnout nový díl QARA Academy.

AKCE QARA MORAVA 2020

Proběhlo společné setkání na Moravě, kde nás čekal bohatý program včetně vyjížďky na kole, společné procházky po Lednicko-valtickém areálu, několika návštěv vinného sklípku, opékání selátka a měli jsme i spoustu prostoru na výměnu zkušeností s kolegy makléři. A bylo to moc fajn.

Někteří z nás zjistili, že nejlepší víno je pivo. 🙂

A kdybyste se chtěli podívat na všechny, někdy velice autentické fotky z akce MORAVA 2020, tak tady jsou. Buďte shovívaví. Jsou fakt autentické.

Kancelář PRAHA

Pokud jste nebyli v minulých týdnech v kanceláři v Praze, tak je tu pár změn, na které bychom vás rádi upozornili.

Zasedačka

Velkou zasedací místnost u kuchyňky jsme dovybavili osmi pohodlnými sedačkami a velkou televizní obrazovkou.  

Velká zasedací místnost pro méně formální setkání s klienty nebo relax

Zasedačku já osobně využívám k odpočinku, k práci, k telefonování, když chci změnit prostředí kanceláře, ale i k méně formální schůzce s klienty. Je tam klid a příjemné posezení.

Na televizní obrazovce běží smyčka s naší prací, s prací realitních makléřů QARA, rozhovory s makléři QARA, ale i další obsah, který pro vás a pro všechny realitní klienty společně vytváříme. Pokud chcete prezentovat vaše videa a další projekty na obrazovce v kanceláři QARA, pošlete nám na sebek@qara.cz odkazy na YouTube a my je do smyčky zařadíme. 

Kalendáře 2020

Pokud předáváte nemovitost, jeden z dárků pro klienty, může být i v srpnu pořád ještě nástěnný kalendář QARA s fotkami Prahy od Ivana Krále. Pár nám jich ještě zbylo, můžete si je vzít zdarma v kanceláři v Praze, když se zrovna zastavíte. 

Káva zdarma

Pokud máte rádi dobrou kávu, pořídili jsme nový automatický kávovar DeLonghi, dodáváme do něj čerstvou kávu z Holešovické pražírny, kterou si můžete pro sebe i pro svoje klienty nyní vychutnávat úplně ZDARMA. Používání kávovaru je mnohem jednodušší než dříve s tím „polo-profi-manuálním“. Případně se zeptejte kohokoliv z QARA týmu, jak na to, a které tlačítko zmáčknout, abyste si udělali kávu podle vašeho gusta. 

Stále platí a trvá možnost automatického přípravného servisu před schůzkou v zasedačce v kanceláři QARA v Praze, která ale musí být objednaná předem přes QARA Google kalendář – viz návod ZDE.

Dbejte, prosím, co nejvyšší kvality

Kvalita prezentace začíná být v poslední době ještě mnohem důležitější než dřív. Nedávno jsem zarezervoval tento byt v Praze 6 – Řepy v prvním kole prohlídek za 5.200.000 Kč i přesto, že jsou v té samé lokalitě totožné byty za výrazně nižší ceny.

Servis, který od vás prodávající, ale i kupující dostávají, je absolutně zásadní pro úspěch transakce a profesionální příprava a prezentace je jeho absolutní nedílnou součástí. Kupující kupují očima, když si vyberete tu složitější možnost, tedy že si nemovitost nafotíte sami a vaše fotky nedosahují profesionální kvality, přichází váš klient o peníze. Tento prodaný byt a nejen ten, je toho důkazem. 

Pokud chcete zlepšit služby pro vaše klienty, stačí k tomu mnohdy jen velice málo. Je to o 100% přípravě a fantastické prezentaci nemovitosti, protože tu obchodní stránku máte, věřím, všichni zvládnutou na jedničku. 

QARA vám dodává všechny potřebné a prověřené dodavatele a ručí i za jejich kvalitu. Všechny najdete v Marketplace na QARA portálu, kam se přihlásíte vaším QARA emailem. Heslo najdete ve vašem QARA emailu, nebo si jednoduše nastavte nové. Tak si usnadníte život, je to jednoduché. Stačí jen využít potenciál, který vám QARA dodává. Naplno!

Novinky na portálu Marketplace.

Pořídili jsme pro Vás nové velmi praktické prohlídkové látkové návleky, a to tentokrát dokonce s vyšitým logem QARA, které se jen tak nesepere.

„Rouško-šátky“

Nové bavlněné unisex elastické bavlněné šátky na krk (nákrčníky), které se jednoduše přetahují přes hlavu, jsou velice praktické nejen do špatného počasí na sport. Je to zároveň velmi pohodlná náhrada za roušku, která vám nepadá z nosu a drží tam, kde má. Pokud máte nos. Nechali jsme je vyrobit ve dvou barevných variantách.

Dárkové bedny

Dárkové bedýnky, které jsou vyrobené speciálně pro makléře QARA a jejich klienty. Obsahují samé zdravé suroviny jako například pražená dýňová a chilli semínka, pikantní dýňové chutney, výborný rakytníkový sirup plný vitamínů,  šípkovou marmeládu a nebo barevné jedlé perníčky ve tvaru Q. Na boku těchto bedýnek je filírované logo Q. Tyto bedýnky můžou být krásným, originálním a zdravým bio dárkem pro vaše klienty.

Právní servis

Pokud budete potřebovat, v Moravskoslezském kraji nyní nově spolupracujeme s advokátkou Mgr. Alenou Psarovou, která pro vás zajistí kompletní dokumentaci a právní servis za velice výhodné ceny v Moravskoslezském kraji, stejně jako advokátní kancelář  JUDr. Markéty Němcové v Brně a okolí, v Olomouci a okolí pak advokátní kancelář Mgr. Radka Svatoně a Mgr. Ondřej Hála z AK Kopecký & Hála, JUDr. Ilona Černochová, LL.M. a Mgr. Petr Janda pro Prahu a Středočeský kraj. Všechny advokáty najdete v Marketplace.

Video a fotky

Dále by vás mohlo zajímat, že, tím, jak nadále rosteme, tak i nadále rozšiřujeme tým profesionálních videomakerů a fotografů. Spolupracovat tak můžete nejen s Danem Galbou, ale také s Matějem Kadlecem i Romanem Kučerou. Nejen na tvorbě vašeho videa, ale i na fotkách. Testujeme spolupráci s fotografem Jakubem Watzekem z Prahy, kterého brzy najdete v Marketplace, pokud se jeho práce osvědčí.

Zároveň domlouváme spolupráci i se specializovanými freelancery, kteří se soustřeďují jen na fotky, ale například i na vizualizace vytvořené z vašich fotografií, neboli virtuální homestaging.

Matterport

Další velice důležitou součástí prezentace začínají být 3D Scany / virtuální prohlídky nemovitostí. Díky našim několika dodavatelům máme velice příznivé ceny Matterportu. Objednávat je můžete klasicky přes portál Marketplace

Půdorysy

Nové půdorysy, které vyrábíme pro naše makléře v rámci QARA doslova za pár korun a navíc velmi rychle, jsou skvělým doplňkem do inzerce. Bohužel i dnes, v roce 2020, se setkávám s tím, že někteří makléři půdorys do své zakázky vůbec nedají. Přitom je to základní nutnost a první, co by měl zájemce vědět. Pokud v nabídce, ať už na prodej nebo pronájem, půdorys chybí, je chytrými zájemci nabídka automaticky diskvalifikována.

QARA Academy – Video

Už v pondělí 17.8.2020 se můžete těšit na nový díl QARA Academy. Tentokrát jsem zvolil téma VIDEO. Video je fenoménem ve všech odvětvích a podnikání není výjimkou. Video je totiž zdrojem opakovaných příjmů, ale musíte vědět, jak s ním pracovat.

V tomto dílu QARA Academy se dozvíte, jak vám video může začít přinášet více klientů. Sepsal jsem všechny svoje zkušenosti, informace a tipy, které mi u práce s videem fungují nejlépe. Odkaz ke stažení dostanete v pondělí do vašeho emailu a najdete jej i na sociálních sítích QARA, tak nás sledujte.

iSmlouva

Konečně jsme dokopali kolegy z iSmlouvy, aby posunuli naše požadavky správným směrem, takže nyní už funguje všechno, jak má. Informace ohledně iSmlouvy a jejího používání najdete zde. I v době dovolených, kdy jsou klienti mnohdy rozprostřeni jinde než v zasedačce, je iSmlouva skvělým pomocníkem, který šetří čas a mnohdy i nervy. A je to fakt super jednoduché.

Mějte fajn léto, zdraví vás Honza, Saša, Kristýna, Ája, Honza Š. a nakonec i Michal…

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Co kdybychom zůstali v kontaktu?

Zajímá vás info o QARA a chcete vidět obsah, ze kterého byste mohli těžit i Vy?