5 NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK PRO QARA

Každý týden se setkáváme s makléři, kteří uvažují o spolupráci s námi. Otázky, na které se ptají, se často opakují. V tomto článku proto přinášíme autentické odpovědi na pět nejčastějších dotazů. (Pokud by vás napadly nějaké další, klidně nám je pošlete na info@qara.cz)

Má QARA kontakty na fotografy, webaře nebo homestagery?

Nejen to. Vytvořili jsme QARA Marketplace, ve kterém si po přihlášení můžete jako makléř QARA objednat jakoukoliv službu.

Aktuálně spolupracujeme s profesionály, kteří skvěle vyfotí vás i nemovitosti ve vaší nabídce, vytvoří video prohlídku, PR video, webové stránky pro makléře i web pro prodávanou nemovitost. Jiní profíci zajistí právní služby, či grafické práce.

Pracují s dronem, udělají 3D prohlídky, vytvoří 2D i 3D půdorysy, zoptimalizují pro vás sociální sítě, nastaví a povedou vaše PPC reklamy, reklamy na sociálních sítích, vyrobí reklamní bannery a materiály všeho druhu a mnoho dalšího.

Všechno velmi rychle a za skvělé ceny. Dodavatelé jsou pečlivě vybíráni, smluvně zajištěni a pravidelně kvalitativně kontrolováni.

Navíc plánujeme navýšit kapacitu dodavatelů tak, abychom v našem obchodě mohli obsluhovat makléře v celé republice. V tuto chvíli zajišťujeme většinu služeb v Praze a Středočeském kraji, v Brně a okolí, Olomouci a Ostravě a okolí.

Jak velký obrat musím za rok vytvořit?

Takový, jaký je pro vás přirozený a příjemný. Každý makléř má své pracovní tempo a je nesmysl jej nutit k výkonům, kterých dosahovat nechce. Zároveň máme účinné nástroje v momentě, kdy do práce chcete, jak se říká, „zdravě nakopnout“.

QARA nežije z podílu na vaší odměně, jako je tomu jinde, takže vás nenutíme přinášet desítky zakázek. Jste podnikatel, zvolte si tempo, jaké vám vyhovuje. Pro nás je svaté vaše soukromí i vaše pracovní tempo.

Jakou výši provize si mohu s prodávajícím domluvit?

QARA do vašeho vztahu s prodávajícím ani kupujícím nevstupuje. Jste samostatný podnikatel a obchodník. Podmínky spolupráce si uzavíráte individuálně. Na základě svého sebevědomí, zkušeností, ale i možností, které každý obchodní případ přináší.

Pokud usoudíte, že je menší provize vaše konkurenční výhoda, je to na vás. My vás vždy povedeme k etickému chování, k těm nejlepším prezentacím, k marketingu, který funguje, ale i k uvědomění, že konkurovat nízkou cenou, je cesta do obchodnického pekla. Ta vám dlouhodobě nepřinese zhola nic pozitivního.

Existují totiž mnohem důležitější hodnoty, za které zákazníci velmi rádi zaplatí, protože jsou pro ně přínosné. Rádi vás tyto hodnoty naučíme komunikovat i dodržovat.

Zasahuje QARA do obchodního vztahu s mými zákazníky?

Náš koncept je od počátku založen na systému, kdy QARA makléře podporuje coby samostatnou značku a nezávislé podnikatele a obchodníky v realitách.

QARA je platforma, která vám umožňuje podnikat v realitách na stejném principu jako realitní kanceláře. Dodáme vám možná i mnohem větší podporu. Ale nikdy nebudeme zasahovat do vašeho vztahu s vaším klientem.

Víme, že si vás klient vybral proto, že má důvěru právě k vám. Proto do obchodního vztahu s vašimi zákazníky QARA nezasahuje. Zakázky i zákazníci jsou vaším majetkem. Nezasahovat do vaší samostatnosti, byznysu a zakázek pro nás bylo, je a bude vždy svaté.

Má QARA nějaký vzdělávací systém?

Na konci června 2017 skončilo první kolo naší autorské QARA Academy. Jedná se o 15 dopoledních workshopů nabitých zkušenostmi, praktickými ukázkami a radami od profesionálů, kteří byznys aktivně a úspěšně dělají. Žádná teorie, pouze praxe.

Na základě velmi pozitivních reakcí všech absolventů jsme se rozhodli, že v roce 2020 otevřeme postupně brány několika nově zpracovaných témat v rámci QARA Academy ONLINE.

QARA Academy ONLINE bude v první fázi v roce 2020 dostupná pouze makléřům, kteří podnikají pod značkou QARA.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, pošlete nám je na email info@qara.cz. Brzy odpovíme.

A mějte se hezky, Michal

Sledujte naše sociální sítě

QARA.TV

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte QARA TV na YouTube.

sleduj co děláme

Facebook

Aktuální videa, fotky, informace, rady a data. Sledujte náš Facebook.

sleduj co děláme

Instagram

Aktuální videa, fotky, rady a data. Sledujte qara.insta na Instagramu.

nakoukni do Qara

Linked In

Aktuální videa, informace, rady a data. Sledujte náš LinkedIn.

zprávy na linkedin

Rychlý kontakt