13LET
Odhadnout cenu

Pronájem VANGUARD Exkluzivní loftový byt 2+kk Vanguard Prague Modřany

Byt 2+kk

Užitná plocha 73 m2 Praha, Modřany, Československého exilu

60 000 Kč/měs

zajímá mě

Krásný jedinečný loftový byt o ploše 73 m2 a terasou 31 m2 hledá svého nájemce. Byt se nachází v rezidenci Vanguard Prague v Modřanech. Tento plně dokončený a nadčasově navržený loft s dispozicí 2+kk nabízí dechberoucí výhledy na přírodu a panorama Prahy ze své jedinečné terasy. V ceně nájmu je využití všech služeb poskytovaných v komplexu Vanguard Prague viz v textu inzerce níže. Součástí loftu je také parkovací stání.

Loftový prostor se vyznačuje vysokými stropy, rozlehlým obývacím prostorem s kuchyní a galerií, která představuje soukromou ložnici. Každý detail byl promyšlen pro maximální pohodlí a styl. Otevřenost a vzdušnost bytového uspořádání vás okouzlí. K bytu náleží také prostorná terasa o velikosti 31 m, ideální pro letní grilování nebo jen tak k relaxaci s krásným výhledem na okolí.

Rezidence nabízí široké spektrum výhod vše v ceně nájmu, jako je recepce s nepřetržitým provozem (24/7), SPA wellness zóna se saunou a bazénem, plně vybavené fitness centrum, kinosál s prostorovým zvukem pro privátní využití a saunu na střeše areálu s překrásným výhledem na Prahu. Díky klimatizaci a vysoce kvalitnímu vybavení se zde budete cítit příjemně po celý rok.

Zobrazit celý text

Rezidence se nachází v atraktivní části Modřan, která kombinuje klid rezidenční čtvrti s rychlou dostupností do centra Prahy. Okolí nabízí bohaté možnosti aktivního i relaxačního vyžití od cyklostezek podél Vltavy až po moderní restaurace a kulturní místa.

Loftový byt ve Vanguard Prague je perfektní volbou pro ty, kteří hledají prostor, který spojuje luxus, design, funkčnost a jedinečnost. Tato nabídka představuje více než jen bydlení je to nová definice životního stylu.

K dispozici od 1.8.2026.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky tohoto výjimečného prostoru nás neváhejte kontaktovat. Rádi se potkáme na prohlídce.
Alexandra a Marek

60 000 Kč/měs

+ provize RK

Poplatky 10.000,- Kč/měsíc

ID zakázky 20614
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 73 m2
Podlahová plocha 20 656 m2
Počet nadzemních podlaží 15
Podlaží 5. podlaží
Vlastnictví Osobní
Lokalita Praha, Modřany, Československého exilu
Umístění Centrum obce
Doprava Autobus, MHD, Silnice
Topêní ÚT plynové
Konstrukce budovy Cihlová
PENB B

Nejnovější nemovitosti v mé nabídce

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Praha 2 – Vinohrady

Dispozice 1+1
Lokalita Praha, Vinohrady
Cena 17 000 Kč/měs

B.S.B.A. Alexandra Osmitz

10 nemovitostí v nabídce

+420 604 131 006

Apartmán s terasou v Říčkách: Dokonalý horský domov i výnosná investice

Dispozice 2+kk
Lokalita Říčky v Orlických horách
Cena 6 600 000

B.S.B.A. Alexandra Osmitz

10 nemovitostí v nabídce

+420 604 131 006

Pronájem bytu 2+kk, 37 m2, Praha 1 Staré Město, ul. Bílkova

Dispozice 2+kk
Lokalita Praha, Josefov
Cena 25 000 Kč/měs

B.S.B.A. Alexandra Osmitz

10 nemovitostí v nabídce

+420 604 131 006

Zobrazit všechny nemovitosti

Napište si o další informace