12LET
Odhadnout cenu

Prodej rovinatého pozemku (650 m2) v obci Bílé Vchynice nedaleko Kladrub nad Labem!

Pro bydlení

Celková plocha 650 m2 Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice

Hledáte pozemek na pomezí Středočeského, Královéhradeckého a Pardubického kraje? Právě jste jeden takový našli! V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci. Tento rovinatý pozemek o výměře 650 m2, který tvoří z většiny travnatá plocha a zeleň, si vás jistě získá.

Na hranici pozemku se nachází vedení vodovodu a kanalizace a vedení el. proudu. Plocha je již oplocená, až na jednu stranu pozemku, a to vnitřní, jelikož plocha vznikne dělením stávajícího pozemku z 1300 m2 na dva o velikosti 650 m2. Je možnost koupit i celý pozemek za zvýhodněnou cenu. Celá věc je již v procesu.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům či rekreační objekt. Jeho přesné znění Vám rád poskytnu.
Koeficient zastavitelnosti je 20% z plochy pozemku, tzn. 130m2, výška max 1. NP + obytné podkroví. Celkem tak získáte dům o maximální obytné ploše cca 200m2.

Zobrazit celý text

Pozemek se nachází v příjemné lokalitě - v obci Bílé Vchynice, nedaleko Kladrub nad Labem, odkud se za hodinu jízdy autem dostanete do centra Hlavního města, za 35 minut do Pardubic a za 27 minut do Kolína. Veškerou občanskou vybavenost najdete v Chlumci nad Cidlinou, v nedalekých Kladrubech nad Labem v Kolíně, nebo Pardubicích, kde najdete veškeré obchody a služby, restaurační zařízení, úřady, poštu, školy, školky, apod. Nakoupit si můtete v prodejnách Lidl, Kaufland, Billa či Penny, které se nacházejí v již zmíněných obcích, nebo v menších obchůdcích v přilehlých vesnicích. V okolí se nachází mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení či rekreaci.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

1 470 000

cena za nemovitost • včetně provize
ID zakázky 18937
Celková plocha 650 m2
Lokalita Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice

Nejnovější nemovitosti v mé nabídce

Byt 1+kk (39,6 m2) s předzahrádkou a komorou na patře – v srdci pražského Barrandova!

  • Aktivní
  • Jen u nás
Dispozice 1 + kk
Lokalita Praha, Hlubočepy, Geologická
Cena 6 470 000

Ideální byt pro rodinu – 3+1 s balkonem v srdci Černého Mostu!

  • Aktivní
  • Jen u nás
Dispozice 3 + 1
Lokalita Praha, Černý Most, Vybíralova
Cena 9 470 000
Zobrazit všechny nemovitosti

Napište si o další informace