Prodej RD / vily 9+3, 440 m2, Praha 5 Malvazinky

Dům atypický/jiný

Obytná plocha 440 m2 Praha Radlice

cena na dotaz

zajímá mě

Zprostředkujeme Vám ke koupi rodinný dům / vilu s celkovou dispozicí 9+3 o třech bytových jednotkách, čisté podlahové ploše 440 m2, ( obytné ploše 399 m2 ), vystavěného na pozemku o velikosti 522 m2, ve velmi příjemné a vyhledávané lokalitě Praha 5 Malvazinky.
V letech 2016 až 2018 prošel dům celkovou, velmi zdařilou a nákladnou rekonstrukcí, která zahrnovala přístavbu, zateplení, novou silikonovou fasádu, nový plot, úpravu zahrady, příjezdové a vjezdové komunikace. Dále novou střechu včetně kvalitního zateplení (16cm ), klempířských prvků a v celém domě byly realizovány veškeré rozvody tepla a vody v mědi. Byl pořízen nový kondenzační kotel, který zajišťuje ohřev vody a ohřev vody pro topení do radiátorů a každá z jednotek má podružný elektroměr i vodoměr na studenou i teplou vodu. Vzhledem k tomu, že dům je velmi kvalitně zateplen, jeho celkové náklady na vytápění jsou velice nízké, dům má dvě nové kanalizace, z toho jednu na toalety, druhou na koupelny a ostatní odpad. K domu je vybudována nová přípojka plynu a vody, chystá se i nová přípojka elektřiny.
Dům sestává z jednoho pod podlaží, dvou nad podlaží a obytného podkroví.
V 1.PP domu je společenská místnost s krbem ( nově vyvložkovaný komín), místnost s finskou saunou a s vanou na ochlazení, technická místnost, skladové prostory, dílna a toaleta.
V 1.NP - 3+1/terasa 18m2, která má koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, komoru a kuchyň s přístupem na prostornou terasu s elektrickou markýzou. Kuchyň disponuje kvalitními, vestavěnými spotřebiči, na oknech jsou elektrické rolety a v bytě jsou nově realizované vestavěné skříně.
V 2.NP - 3+1/zimní zahrada, která má novou koupelnu se sprchovým koutem, novou samostatnou toaletu, komoru a kuchyň s přístupem do zimní zahrady.
Podkroví je dispozičně řešeno jako 3+kk, která má koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, komoru a oddělenou kuchyň s přístupem na prostornou terasu.
Dispoziční řešení domu a bytových jednotek maximálně odpovídá záměru, tedy nechybí praktičnost, ani smysluplné a logické řešení. Všechny bytové jednotky i podzemní podlaží jsou samostatně přístupné, kde přístup zajišťuje společné schodiště. Je také nutno podotknout, že stávající majitelé při rekonstrukci dávali velký důraz a to jak na kvalitní materiály i kvalitní spotřebiče především německých značek. Na zahradě je dřevěný altán na posezení, zahrada je pod automatickým zavlažováním a má samostatný vodoměr, nehradí se zde stočné. Pozemek disponuje až osmi parkovacími místy, přičemž dvě jsou v samostatných garážích, další dvě parkovací stání jsou pod zastřešenou pergolou, kde je i místo pro přívěsný vozík.
Dopravní dostupnost zajišťují autobusy MHD, jejíž zastávky jsou nedaleko od domu a
občanská vybavenost je na té nejvyšší úrovni, která pramení z velmi bohaté historie této krásné lokality plné zeleně. Vzhledem k těmto všem atributům doporučujeme tento dům ke koupi a to i vzhledem k adekvátní ceně, kterou Vám rádi sdělíme na doptání.

Jiří Bílek

+420 605 254 104

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 13173/2918
Dispozice atypický/jiný
Obytná plocha 440 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Praha Radlice
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální plynové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Kanalizace, Plyn
Konstrukce budovy Cihlová
PENB D

Podobné nemovitosti

Prodej 3 bytů v činžovním domě na pražském Žižkově!

  • Aktivní
Obytná plocha 255 m2
Lokalita Praha Žižkov
Chlumova
Cena 26 870 000

Ondřej Petr

19 nemovitostí v nabídce

+420 721 685 416

KRÁSNÉ BYDLENÍ PRO RODINU NA HRANICI PRAHY 6

  • Aktivní
Obytná plocha 200 m2
Lokalita Praha Suchdol
K Roztokům
Cena 14 900 000

David Bratičák

10 nemovitostí v nabídce

+420 724 621 138

Bytový dům k dokončení – HPP 904 m2, pozemek 1004 m2 – Praha 4, Braník, V Závitu

  • Aktivní
Obytná plocha 904 m2
Lokalita Praha Braník
V závitu
Cena cena na dotaz

Ing. Michal Rydlo

18 nemovitostí v nabídce

+420 604 274 505

Napište si o další informace