Prodej podkrkonošské chalupy s loukami ve Štikově u Nové Paky

Podkrkonošská chalupa s loukami na prodej

Rekreační objekt 4+1

Obytná plocha 2972 m2 Nová Paka Štikov

3 597 000

zajímá mě

Představte si vůni rozkvetlé louky obohacenou o nádhernou vůni lesa. Ta vůně je všude ve vzduchu, všude kolem vás. Každý den. V každém ročním období trochu jinak, ale vždycky krásně. Když ráno otevřete oči, když vyjdete na zápraží, když jdete se psem do lesa, nebo když se jen tak posadíte vedle kuchyně na sluníčko, které má ráno takovou tu hezkou teplou barvu. Jste obklopeni přírodou, jste v bezpečí, daleko od velkoměsta, přitom v kontaktu s civilizací. Je to pro vás hezká představa? Může to být i realita, vaše realita.

Přímo u brány do Českého ráje v Podkrkonoší si můžete v obci Štikov u Nové Paky koupit kompletně nově přestavěnou podkrkonošskou chalupu se zahradou a loukami. K chalupě patří i domek pro vaše hosty s prostornou garáží, kam se vejde nejen vaše auto, ale i spousta věcí, které zrovna nepotřebujete. Samotná chalupa byla kompletně přestavěna z původního stavení. Zachovány zůstaly pouze některé prvky a části chalupy, které se ošetřily, aby vydržely další desítky let. Valná většina domu se kompletně zbudovala nově, včetně stěn, izolací, trámoví, podkroví, rozvodů vody, odpadů i elektřiny.

V přízemí, hned za hlavním vstupem, se od zádveří otevírá prostorný společenský obývací pokoj/prostor, jehož dominantou je obrovský krb, který zde dotváří fantastickou atmosféru. Na druhém konci chalupy je kuchyně s východem na zahradu k posezení. Součástí kuchyně je velký prostorný dřevěný stůl s lavicí a židlemi z masivního dřeva. Mezi obývacím pokojem a kuchyní nechybí prostorná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. V suterénu domu je potom původní sklep, kde jsou umístěné technologie (přívod vody ze studny, elektrické bojlery 2x 200 litrů). V patře vznikly vestavbou z původního nevyužitého podkroví dvě obrovské ložnice.

Zobrazit celý text

Michal Souček

Michal Souček

+420 606 122 422

Nemovitosti makléře

3 597 000

s poplatky, s provizí RK, včetně právního servisu

ID zakázky6426/2918
Dispozice4+1
Obytná plocha2972 m2
Počet nadzemních podlaží2
LokalitaNová Paka Štikov
UmístěníKlidná část obce
TopeníLokální elektrické
Vybavení (inženýrské sítě)230V, 400V, Internet, Studna, Voda, pitná
Konstrukce budovyDřevostavba
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej podkrkonošské chalupy s loukami ve Štikově u Nové Paky

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha2972 m2
LokalitaNová Paka Štikov
Cena 3 597 000

Michal Souček

9 nemovitostí v nabídce

+420 606 122 422

Napište si o další informace