Prodej domu s velkou zahradou ve Stupčicích u Mezna

Dům

Obytná plocha 250 m2 Mezno Stupčice

0

zajímá mě

Uvažujete o bydlení na vesnici? Hledáte víkendový dům s velkým pozemkem? Láká vás nerušený vesnický klid a pohoda? Mám pro vás tu pravou nemovitost rodinný dům na velkém pozemku v obci Stupčice, kousek od Mezna, na rozhraní Jihočeského a Středočeského kraje, který přesně takové požadavky splňuje.
Patrový dům s podsklepením se nachází na kraji obce, uprostřed pozemku o velikosti téměř dva tisíce metrů čtverečních. Původní drážní domek byl v osmdesátých letech dostavěn a zvětšen do současné podoby. Nabízí tak dostatek prostoru pro velkou rodinu, nebo skupinu přátel. Aktuálně vede v sousedství domu železniční trať s dostavbou koridoru v roce 2022 pak tato trať přestane být využívána pro pravidelné spoje.
V přízemí domu se nachází kuchyně, velký obývací pokoj s krbem, dvě ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Další velký pokoj a koupelnu s toaletou pak najdete v patře. Tam je možné vybudovat další obytné místnosti část půdy je nevyužitá a čeká na nápady nových majitelů. Ve sklepě domu se pak nachází technické zázemí domu kotel na pevná paliva a bojler na ohřev teplé vody. Dále je zde garáž aktuálně využívaná jako sklad paliva a dílna. Dům je napojen na obecní vodovod, ale má i vlastní studnu. Aktuálně necháváme zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy, dočasně tedy uvádíme PENB třídu G. Dům je možné okamžitě využít k bydlení, náročnější majitel ale bude nejspíš uvažovat o rekonstrukci. Dům je vhodný jak na celoroční bydlení, tak na víkendové výlety mimo civilizaci.
Obec Stupčice se nachází jen čtyři kilometry od sjezdu dálnice D3, do Prahy se dostanete autem za necelou hodinu. Zároveň je zde i zastávka vlaku na trati mezi Prahou a Českými Budějovicemi a zastávka autobusu. V okolí se nachází řada cyklotras, hluboké lesy i několik rybníků vhodných ke koupání. Prostě taková venkovská idylka
K financování tohoto domu je možné bez problémů využít hypoteční úvěr hypotéku pro vás rádi zdarma zajistíme.
Zaujal vás tento dům? Neváhejte mě kontaktovat, rád vám poskytnu podrobnější informace, nebo se domluvíme na jeho prohlídce.

Jan Novotný

+420 606 122 200

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 9269
Obytná plocha 250 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Mezno Stupčice
Umístění Okraj obce
Topení ÚT tuhá paliva
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, pitná, Kanalizace, 220V, 380V, Studna
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Na prodej rodinný dům 5+kk s garáží, 160 m2, ul.Příčná, Babice u Říčan

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 160 m2
Lokalita Babice
Příčná
Cena 13 498 000

Martin Románek

17 nemovitostí v nabídce

+420 724 248 176

Prostorný rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 295 m2
Lokalita Říčany
Smetanova
Cena 16 497 000

Robert Pata

4 nemovitosti v nabídce

+420 602 432 966

NA PRODEJ – Krásný rodinný dům se zahradou na Vyžlovce

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 221 m2
Lokalita Vyžlovka
Na Poštolce
Cena 15 997 000

Michal Souček

7 nemovitostí v nabídce

+420 606 122 422

Napište si o další informace