NA PRODEJ – apartmánový dům na Šumavě – Frymburk.

Komerční objekt

Frymburk Frymburk

17 930 000

zajímá mě

Dobrý den,
jsem velmi ráda, že vám mohu představit tento apartmánový dům s možností i vlastního bydlení, který je právě v prodeji. Nachází se ve Frymburku, v malebném městysi ležícím na pobřeží vodní nádrže Lipno, který je velmi turisticky vyhledávaný. Kromě sportovního a zážitkového vyžití si zde návštěvníci najdou i místa pro relax, ať už ve wellnessu hotel Frymburk, nebo v krásné přírodě národního parku Šumava.

Nádherný třípatrový prostorný dům osloví zájemce, kteří hledají investiční nemovitost k účelům krátkodobých pronájmů, dokonce i s možností vlastního bydlení. Dům by dokázal ubytovat až 15 a více osob, záleží jen jaký způsob využití si zrovna vyberete. Přízemí a první patro domu může sloužit jako první apartmán až pro 10 osob, a nebo právě může být zázemím pro váš pohodlný život. V přízemí domu najdeme garáž, velkou koupelnou s vířivou vanou a sprchovým koutem, prostornou společenskou místnost (obývací pokoj) s kuchyňským koutem a novými spotřebiči a krásnou slunnou terasou o výměře 38 m2 užitečnou pro grilování či příjemnou kávu po ránu. Po dřevěném schodišti vstoupíte do druhého patra, které disponuje 5ti pokoji a jednou koupelnou. Je zde tak dostatek místa, jak pro ubytování velké skupiny turistů, tak i vaší celé rodiny.

Ve spodní části domu jsou vám k dispozici dva apartmány. Jeden menší se třemi lůžky a jeden větší se čtyřmi lůžky. Každy apartmán má svou vlastní koupelnu, kuchyni a obývací pokoj s pohovkou, na které případně může přespat další osoba. Tyto dva apartmány spojuje technická místnost, která slouží jako zázemí pro uklízečky. To nejlepší na tom všem je, že tyto dva apartmány už jsou léta pronajímány a vytvořily si tak spokojenou stálou klientelu, kterou jsou majitelé ochotni předat dál, tudíž můžete hned začít podnikat a pokračovat v pronájmech. Spokojení hosté vždy oceňovali možnost parkování v samostatné venkovní garáži a možnost užívání krásné zahrady s bazénem a prolézačkami.

Zobrazit celý text

Anika Zemanová

+420 720 546 705

Nemovitosti makléře

17 930 000

s provizí RK, včetně právního servisu, s poplatky

ID zakázky 13428
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Frymburk
Umístění Okraj obce
Topení Lokální tepelné čerpadlo
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Internet, TV kabel, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

NA PRODEJ – apartmánový dům na Šumavě – Frymburk.

  • Aktivní
  • Jen u nás
Lokalita Frymburk
Cena 17 930 000

Anika Zemanová

8 nemovitostí v nabídce

+420 720 546 705

Prodej komerčního objektu v obci Vitějovice u Prachatic

  • Aktivní
  • Jen u nás
Lokalita Vitějovice
Cena 4 900 000

Ladislav Petr

17 nemovitostí v nabídce

+420 724 595 394

Prodej ubytovacího zařízení 330m2 + pozemek 3000m2 Frymburk – Blatná, okr. Český Krumlov

  • Aktivní
  • Jen u nás
Lokalita Frymburk Blatná
Cena 7 990 000

Lucie Korbová

7 nemovitostí v nabídce

+420 728 308 422

Napište si o další informace