Dvě prostorné jednotky po rekonstrukci

Komerční objekt

Plocha 91 m2 Praha Vršovice, Holandská


Ve výhradním zastoupení nabízím investiční příležitost v podobě koupi nebytového prostoru, který tvoří dvě ubytovací jednotky.
Prostor je umístěn ve sníženém přízemí cihlového činžovního domu. Celý prostor je po zdařilé přestavbě, která probíhala v roce 2017-2018. K této přestavbě bylo vydáno stavební povolení. Každý z prostorů je dispozičně 2+kk s koupelnou. O vytápění se stará elektrokotel rozvedený do radiátorů a ohřev vody zajišťuje boiler. Na podlaze je plovoucí podlaha v perfektním stavu, koupelny jsou vkusně zařízené.

Aktuálně je menší jednotka pronajata za 15 tis. Kč/měs, větší jednotku je možné ihned pronajmout za 15-17 tis. Kč/měs. Celkový výnos tedy je přes 30.000,-Kč (čistý roční výnos více než 5%). Nízké poplatky do domu, které budou ještě dále poníženy ze strany SVJ, jako vyrovnání za příspěvek na výtah, který suterénní byty nevyužívají.

V okolí se nachází veškeré občanské vybavení. Oblast je uzpůsobena jak pro mladé rodiny s dětmi, tak i pro starší, kteří mají rádi klid. V docházkové vzdálenosti od bytu nalezneme mateřskou a základní školu, několik vysokých škol, restaurační zařízení a spoustu dalších kulturních objektů. Pár metrů od bytu se nachází hned několik obchodů s potravinami, pro ty náročnější je zde OC Eden, čerpací stanice a nakonec to nejdůležitější, a to jsou zastávky MHD. Těmi je nemovitost obklopena ze všech stran. Do centra se tak dostanete za velice krátkou dobu.

Zobrazit celý text

Ondřej Petr

Ondřej Petr

+420 721 685 416

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 4989/2918
Plocha 91 m2
Patro Snížené přízemí
Počet nadzemních podlaží 5
Lokalita Praha Vršovice, Holandská
Umístění Centrum obce
Topení Lokální elektrické
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Internet, Kanalizace, Plyn, Telefon, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej obchodního prostoru 75 m2 Kateřinská, Praha 2 Nové Město

  • Aktivní
  • Jen u nás
Podlahová plocha 75 m2
Lokalita Praha, Nové Město, Kateřinská
Cena 9 200 000

Ing. Gennadij Kovalenko

14 nemovitostí v nabídce

+420 732 306 864

Napište si o další informace