Klaudia Rojčík Kocmanová
PŘEHLED VŠECH MAKLÉŘŮ

Klaudia Rojčík Kocmanová

   

Působnost
Praha, Jihomoravský, Vysočina

Jazyky
anglicky, německy, maďarsky

Úroveň

napište mi

Mojí přidanou hodnotou je pro mé klienty spojení znalostí a zkušeností  z realitního, ekonomického a finančního světa.
 
Roky strávené ve finančním sektoru mě naučily porozumět skutečným potřebám klienta a přistupovat ke každému řešení co nejvíce osobně.
Díky tomu dokážu přinášet klientům jiný pohled na věc z mnoha různých perspektiv. Pomáhám klientům vyřešit bydlení, najít a bezpečně koupit vysněný domov, investici nebo prodat nemovitost, podle jejich představ. Zařídím a dotáhnu proces hledání, koupi či prodej nemovitosti co nejvýhodněji do konce a bez rizika.
Moji klienti nejsou jednorázoví zákazníci. Jsem spíše dlouholetým dlouhodobým partnerem pro jejich bydlení, reality a investice. moje motto: “Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře. “ John Davison Rockefeller Za každou zakázkou je propracovaná strategie . V případě prodeje jde o prodejní a marketingové strategie na klíč. Jsem také technologický nadšenec a moderní technologie hojně využívám i při prodeji nemovitostí. Výsledkem je mnohem více zájemců a rychlejší prodej za nejlepší cenu.
Jsem podnikatelka, investorka, realitní konzultantka, byznys mentorka a nadšenec nových technologií a možností dnešní dynamické doby.
Moje práce je mojí životní cestou, nikoli jen zaměstnáním.

Kontakty

Adresa pobočky

Křenová 409/52, 602 00 , Brno

Kontakt

+420 724 370 820

http://www.klaudiakocmanova.cz


IČ: 05501130Sociální sítěMapa nemovitostí makléře

Prodáno / Pronajato Prodáno / Pronajato

Aktivní nabídka Aktivní nabídka

Nenašli jste co jste hledali?
Možná si vyberete z naší neveřejné nabídky. Dejte nám na sebe kontakt a my se ozveme.

D.J.

Velké díky paní Kocmanové ,která je opravdu odborníkem na svém místě. To co makléři z různých " vyhlášených " realitních společností nedokázali za období zhruba 5ti let to paní Kocmanová dokázala za 2 měsíce !!! Díky její strategii a profesionálnímu jednání šlo vše velice dobře.

Její služby jsou opravdu na vysoké úrovni. Nemohu jinak než jen doporučit a ještě jednou moc děkujeme.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Dana Havlíčková

Do te doby než jsem potkala Klaudia Kocmanová - osobní realitní makléřka měla jsem s realitními makléři jen negativní zkušenosti a hrůzu z toho komu svěřit prodej našeho bytu. Klaudie je skvělý profesionál a člověk, který má obrovské zkušenosti z bankovnictví, velkou míru empatie a Vy víte, že jste svěřili svoji nemovitost (já k ni měla skoro pupecnikovou šňůru ?) do těch nejlepších rukou. Byt už má nové majitele a všem, kdo hledají makléře doporučuji !!!! Děkuji Klaudi.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Klára Vizingrová

Děkuji moc za vše co jste pro náš prodej udělala. Ne vždy je průběh jednoduchý.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ing. Markéta Živná

Cením si profesionálního a komplexního přístupu paní Kocmanové při prodeji mého bytu v blízkosti Prahy. Důkladná analýza a předprodejní příprava, která zahrnovala kromě zpracování nabídky včetně cenových map i služby profesionální bytové aranžérky a fotografa, vedly ke vzniku férové prezentace nemovitosti. Úsilí, které věnovala přípravné fázi se pak zúročilo při vlastním prodeji. Velké množství zájemců, o prohlídku mě překvapilo a nemohla jsem než obdivovat perfektní logistiku, díky níž všechny návštěvy proběhly během jednoho dne. Velmi jsem také ocenila právní servis a zastřešení veškerých úprav smluvní dokumentace, která zohledňovala přímé požadavky kupujících i prodávajících.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ing. Dagmar Hoch Jelínková

S Klaudií jsme z pozice developera spolupracovali na projektu www.rezidence-rotalova.cz a to velmi úspěšně. Oceňujeme zejména osobitý, nápaditý a stále pozitivní přístup. Za nás 1*.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Šimůnková

Chci Vám moc poděkovat za profesionální přístup a jednání při prodeji pozemku. Je vidět, že máte mnoho zkušeností a každý krok je promyšlený.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

MVDr. Zuzana Odleváková

Když jsem zvažovala prodej domu, hrozila jsem se průběhu. Naštěstí mi byla doporučena opravdová profesionálka. Perfektní znalost trhu, trasparentnost firmy i procesu prodeje, promptní komunikace, detailní vysvětlení postupu, nadstandardní forma prezentace a propagace, opodstatněné požadavky na mně ako prodávající a na dům, aby byla jeho hodnota obhájitelná. Už to by mně přesvědčilo. Ale trešničkou na dortu byl velmi osobní a citlivý přístup ke mně, jako majitelce, která neprodává jenom nějaký objekt, ale dům, ke kterému má vztah. Moc děkuji pani Kocmanové za péči, které se mi u žádné jiné RK nedostalo.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Daniela Dvorakova, Vlastimil Smutka a dvojcatka Laurinka a Danik :-)

S praci pani Kocmanove jsme byli velice spokojeni. Je videt, ze je to opravdu profesional ve svem oboru. Ackoli jsme nebyli zrovna bezproblemovi kupujici a cely proces prodeje se kvuli nam tahl mesice, vzdy k nam byla mila, trpeliva a ochotne nam se vsim poradila.
Diky jejimu profesionalnimu pristupu jsme koupili dum a uz se moc tesime, az v nem zacneme dalsi etapu naseho zivota.
Dekujeme.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

E. Pelikánová

Paní Kocmanová,
moc vám děkuji za vaši práci, byla jste perfektní:)
Nejen vzpomínky na dům jsou v srdci, ale i kontakt s vámi:)
Zkušenost s paní Klaudií Kocmanovou byla vynikající. Naprosto profesionální přístup, vše, včetně osobního kontaktu, vysoko nad standard všech realitních makléřů, se kterými jsem dosud spolupracovala. Vřele doporučuji.


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

RR

Moc děkuji Klaudii za naprosto dokonalý průběh prodeje bytu. Zpočátku jsem tak trochu s úšklebkem poslouchal povídání o stanovení jakési strategie prodeje a cílování klienta atp. Několik nemovitostí jsem v průběhu života již kupoval i prodával. S odstupem času mohu bez uzardění říci, že mi spadla brada. Celý proces od úvodního povídání, hledání prodejní ceny přes focení a natáčení profesionály přes komunikaci se zájemci až po právnický servis a poprodejní přepisy energií předání nemovitosti byl naprosto dokonalý. Klaudii mohu upřímně doporučit všem kdo se spolupracovat s opravdovým profesionálem, který ví a zná celou problematiku a lidský přístup výrazně usnadňuje i loučení s nemovitostí, které může být i velmi silné. Klaudia DĚKUJI!


Další klientské reference   NAPSAT NOVOU REFERENCI

Ozvěte se mi a ptejte se