Zděná chata v Blansku se zahradou 399m2

https://youtube.com/watch?v=IMpyB7IZXA

Rekreační objekt

Blansko Blansko

0

zajímá mě

Máte svůj sen? Celý život si přejete své místo k relaxaci? Nějaká malá chatka kam budete jezdit nejlépe každý den a víte, že Vám cesta zabere jen pár minut? Jenže je to jen sen. Co když je takový Váš sen právě teď reálný? Co když připustíte, že právě teď a třeba hned zítra už můžete na svou chatku jezdit a kochat se krásným výhledem a vlastní zahrádkou? Co když je to všechno možné?
Mám právě pro Vás chatu o zastavěné ploše 26m2 se zahradou 399m2 a nádherným výhledem na Blansko a okolí. Dojezd k chatě je po zpevněné komunikaci a vstup do chatové osady je přímo jen pro chataře. Chata je obyvatelná sezóně od března do října, kdy je zde přívod vody z řeky Svitavy. Chata je umístěna ve svahu a zahrada řešena kaskádovitě. Chata má v přízemí sklep 13m2 a místnost pro kuchyň 10m2, ve vyvýšeném patře pokoj 12m2 a nově postavenou místnost připravenou pro koupelnu 5,4m2 a na půdě prostor pro ložnici. Na zahradě je nové posezení u ohně a grilu s krásnou osázenou skalkou a rybníčkem. Nejkrásnější je výhled na celé Blansko jako na dlani.
V bezprostřední blízkosti je Aquapark, Skatepark, hřiště na Baseball, Beachvolejbal a další sportoviště. Nakoupit si můžete zajít do blízkých supermarketů a navštívit místní restaurace. Město Blansko je vzdáleno od centra Brna jen 30min cesty a můžete využít nejen auto, ale i autobus nebo vlak.
Teď už jen stačí zavolat a domluvit si prohlídku. Váš splněný sen, Vaše místo na Zemi máte na dosah. Těším se s Vámi na viděnou při prohlídce Romana Šebestová Reality s citem pro domov.

Romana Šebestová

+420 602 278 184

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 11060
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Blansko
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, užitková
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace