Víceúčelová historická budova s luxusní restaurací Brodce, Týnec nad Sázavou

Komerční objekt

Plocha 1120 m2 Týnec nad Sázavou Brodce


Dovoluji si Vám nabídnout prodej krásné víceúčelové historické budovy v obci Brodce, u Týnce nad Sázavou.
Nemovitost je rozprostřena na romantickém, malebném břehu řeky Sázavy.
V současné době je možné využít již zaběhlou luxusní restauraci, která se nachází v nákladně zrekonstruovaném přízemí o rozloze 490 m.Prostory stávající restaurace s kapacitou 115 míst jsou rozděleny na vlastní restauraci, bar, internetovou kavárnu, salonek a bytovou jednotku s kanceláří. K dispozici je plně funkční vysokokapacitní kuchyně, splňující veškeré hygienické normy a normy EU, pizza bar s originální italskou pecí Valoriani na přípravu pizzy topenou dřevem a bar osazený profesionálním kávovarem La Cimbali. Restaurace je plně vybavena. Kuchyň i pomocné provozy jsou vybaveny nejmodernější technologií. Celý prostor včetně salonku i WC je centrálně ozvučen. V salonku (50 m) je nainstalována velkoplošná projekce.
Alternativní využití nemovitosti je: jako sídlo společnosti, penzion, hotel, domov pro seniory, prostory pro bydlení a podnikání či jiné podnikatelské aktivity. K dispozici je studie přestavby na hotel s ubytovací kapacitou 20 pokojů na ploše 660 m, s výhledem na řeku Sázavu a týnecký hrad.
Objekt je podsklepen (180 m) a jeho součástí jsou 3 garáže využívané jako sklady.
K budově patří pozemky o rozloze 1.120 m. Z toho 620 m tvoří oplocená zahrada, s volným přístupem k řece, vybavená dětským hřištěm, pódiem a barem vhodnými na pořádání koncertů, firemních a jiných společenských akcí. Zbývajících 500 m tvoří prostory před a vedle budovy, sloužící jako předzahrádka restaurace a parkoviště pro návštěvníky restaurace.
Poloha nemovitosti je na strategickém místě, v rekreační oblasti, nedaleko atraktivní kulturní památky, v těsné blízkosti turistických, cyklo-turistických stezek a vodácké trasy přímo navazující na nedaleké kotviště. V blízkosti objektu jsou dvě golfová hřiště (Konopiště - 15 km a Štiřín 14 km). Vzdálenost objektu z centra Prahy cca 35 km.
Studie přestavby a ekonomická rozvaha provozu k dispozici na vyžádání v RK.

Hana Křemenová

Hana Křemenová

+420 602 613 354

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 1917/2918
Plocha 1120 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Týnec nad Sázavou Brodce
Umístění Klidná část obce
Konstrukce budovy Smíšená
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej činžovního domu 310 m2, pozemek 315 m2 Přemyslova, Kralupy nad Vltavou

  • Aktivní
  • Jen u nás
Užitná plocha 310 m2
Lokalita Kralupy nad Vltavou, Mikovice, Přemyslova
Cena cena na dotaz

Ing. Gennadij Kovalenko

14 nemovitostí v nabídce

+420 732 306 864

Napište si o další informace