Světlý a prostorný byt 2KK v Nuslích blízko JEZERKY s původními arch.prvky

Byt 2+kk

Obytná plocha 60 m2 Praha Nusle, U družstva Život

0


V exkluzivním zastoupení majitele Vám nyní nabízím světlý, prostorný byt 2+kk o velikosti 59,7m2 ve 2.NP, tedy v 1.patře, řadového byt.domu z roku 1930 s celkem 15 byt.jednotkami.
V průběhu let byla oproti původnímu stavu z období výstavby vyměněna původní okna za nová, plastová - dvojskla, obývací pokoj napojen na plynové wavky, ložnice na elektrický přímotopný panel, zřízena přípojka na pračku a kuchyni v části chodby, zrekonstruována koupelna s toaletou. V obývacím pokoji došlo na jedné ze stěn k odstranění omítky, aby vynikla struktura zděné stavby. Dále v rámci designu celkové koncepce bytu byla stěna v chodbě přetřena tabulovou černí a původní interiérové dveře zbaveny původního nátěru. V obývacím pokoji se nachází původní dřevěné parkety ve velmi dobrém stavu, v ložnici je pak modernější laminátová plovoucí podlaha. Ohřev teplé vody je řešen bojlerem, netradičně umístěným nad sádrokartonovým stropním záklopem v koupelně, s odtokem vyvedeným do světlíku.
Obývací pokoj je velmi dobře prostoupen denním světlem, s výhledem do klidné příjezdové ulice a do zahrady protějšího domu. Okno ložnice směruje do další klidné příjezdové ulice s výhledem do zahrady přilehlé k domu. Stropy v celém bytě jsou nadstandardně vysoké (290 cm), což umožňuje vestavbu pro přespání či využití prostoru pro úložná řešení.
Dispozičně: vstupní chodba 5,7m2 s původní dlažbou, obývací pokoj 24,5m2, ložnice 15 m2, koupelna 2,7m, oddělené WC 1,15m2, zbytek chodby určené pro umístění kuchyňské linky 6,8m2, komora/skladový prostor 1,2m2, která společně s WC ústí oknem do krytého světlíku, procházejícího celým domem.
Součástí prodeje JE šatní skříň v ložnici.
K bytu náleží sklepní kóje o velikosti cca 4 m2.
Bytový dům se nachází ve velmi klidné lokalitě Nuslí, v pochozí vzdálenosti od MŠ, ZŠ, parku Jezerka, Divadla Jezerka a veškeré dostupné občanské vybavenosti. Dům prošel obnovou barevnosti fasády, bez zateplení, vyměněny byli vstupní vchodové dveře za plastové, stylově ladí s původními. Dům nedisponuje výtahem. Napojení na městský vodovod, do domu je zaveden plyn s měřícím zařízením pro každý byt zvlášť, odpady svedeny do městské kanalizace.
Parkování v ulici před domem je v modré zóně, tedy za poplatek příslušné Městské části.
K okamžitému užívání bytu je třeba dodat kuchyňskou linku se spotřebiči a zprovoznit odpady v koupelně (může dořešit současný majitel do termínu konečného převodu vlastnictví či po dohodě s konkrétním zájemcem možnost slevy ve výši této úpravy).
Vzhledem k výjimečnosti této nabídky, vezměte, prosím, na vědomí, že se konečná cena může navýšit v případě vyššího počtu zájemců o koupi. Děkujeme za pochopení.
Jste-li milovníkem starých časů a hledáte byt se zachovanými původními prvky nebo Vám učarovala klidná ulice, která jakoby ani nebyla v metropoli, přestože jste volnou chůzí do 10 min na metru C- Pankrác,neváhejte si sjednat konkrétní čas prohlídky. Nabídka tohoto typu se neopakují každý den.
Těšíme se na Vás osobně.

Monika Pličková

Monika Pličková

+420 737 550 330

Nemovitosti makléře

ID zakázky5704/2918
Dispozice2+kk
Obytná plocha60 m2
Patro1. patro
VlastníctvíOsobní
Počet nadzemních podlaží4
LokalitaPraha Nusle, U družstva Život
UmístěníCentrum obce
TopeníLokální plynové
Vybavení (inženýrské sítě)220V, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
Konstrukce budovyCihlová
PENB D

Podobné nemovitosti

Prodej pěkného bytu 3+1 s lodžií a sklepem v Řepích

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha75 m2
LokalitaPraha Řepy
Laudova
Cena 5 197 000

Michal Souček

13 nemovitostí v nabídce

+420 606 122 422

Prodej, byt 3+kk, Na spojce, 92 m2

  • Aktivní
Obytná plocha92 m2
LokalitaPraha Vršovice
Na spojce
Cena 10 787 000

Petr Hornát

7 nemovitostí v nabídce

+420 605 288 515

Prodej bytu 2+kk s šatnou, 73 m2 – Praha 4, V Zeleném údolí 15

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha73 m2
LokalitaPraha Kunratice
V Zeleném údolí
Cena 5 490 000

Ing. Michal Rydlo

5 nemovitostí v nabídce

+420 604 274 505

Napište si o další informace