Stavební pozemek s loukou obec Střílky u lesa

Pozemek

Plocha pozemku 2884 m2 Střílky Střílky, Hradská

0

zajímá mě

Exkluzivní nabídka dvou pozemků o celkové ploše 2 884m2 se stavební plochou 1 478m2 přímo u lesa v krásné obci Střílky krajině Buchlovských kopců a lesů. Vaše vysněné místo pro nový dům a Váš domov. Konkrétní informace k pozemkům včetně kvót zaměření stavební plochy a připojení infrastruktury, Vám bude odesláno na základě Vaší poptávky do mailu. V případě více zájemců si prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle vlastních kritérií.
Obec Střílky se nachází na úpatí Chřibů sousedící na západě s městem Bučovice, Slavkov u Brna, Brno, na východě s Uherským Hradištěm a Uherským Brodem, na jihu s Koryčany, Kyjovem a Hodonínem a na severu s Kroměříží.
V obci je mateřská školka i základní škola, kulturní dům s pravidelnými kulturními akcemi, knihovna, divadelní soubor, restaurace a to i vegetariánská, veganská a bezlepková.
Okolní bohatá příroda nabízí milovníkům procházek velmi zajímavá místa jako jsou Čertovy kameny, zřícenina hradu Střílky a Cimburk, Dřín u Vrbů a Červený buk ve Střílkách, Lískovecký potok, Stupavské skály a rozhodně si nesmíte nechat ujít Barokní hřbitov ve Střílkách.
Hledáte prostor k životu v souladu s přírodou? Pak neváhejte a napište nebo volejte ještě dnes Vaše Romana Šebestová www.romanasebestova.cz

Romana Šebestová

+420 602 278 184

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 9666
Plocha pozemku 2884 m2
Lokalita Střílky, Hradská
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace

Podobné nemovitosti

Prodej komerčního pozemku Bezměrov

  • Aktivní
  • Jen u nás
Plocha pozemku 19998 m2
Lokalita Bezměrov
Cena cena na dotaz

Petr Hejda

5 nemovitostí v nabídce

+420 731 256 836

Napište si o další informace