Rodinný dům s bazénem na hezkém místě u Benešova

Dům 4+kk

Obytná plocha 121 m2 Struhařov Horní Podhájí

0

zajímá mě

Dům který Vám chci dnes ukázat má hned několik skvělých věcí. Byly to důvody proč si jej majitelé také vybrali, když ho kupovali. Prvním z nich je výhled z obývacího pokoje, terasy a bazénu, ten vás neomrzí a při západu slunce je to jako v pohádce. Druhou věcí je parcela jako taková. Buď se můžete kochat již zmiňovaným výhledem, nebo pokud chcete více soukromí zajdete na druhou terasu, ta je směřována na louku a do lesa a tak vás nebude nikdo rušit. navíc v zimě se můžete bavit sledováním sáňkujících dětí a popíjet při tom třeba Bombardino jako v Itálii :)
Jsme v Horním Podhájí, ležící asi pět minut autem od Benešova. Menší vesnice spadající pod obec Struhařov v jejímž okolí jsou lesy, louky a pole. Nejbližší potraviny jsou ve Struhařově, nebo v Benešově. Tam najdete také veškerou občanskou vybavenost jako lékárnu, lékaře, bankomaty, restaurace, školky, školy a státní úřady.

Dům stojí na mírně svažitém pozemku 1.078 metrů čtverečních, na okraji obce, hned u louky a lesa. Hlavní terasa je položena na jižní straně domu a plynule navazuje na obývací pokoj. Je orientována do mírného "ďolíku" a tak máte celou vesnici pod sebou jako na dlani. Druhá terasa je na západní stranu, kde žádný dům neuvidíte, zato se tu občas pasou srnky a je tu maximum soukromí.
Parcela je na okraji obce jako poslední okrajová. Plochy okolo ní jsou v platném územním plánu z roku 2017 vedené jako "plochy smíšené nezastavěného území - přírodní". Územní plán jak grafickou, tak i textovou část mám k dispozici.
Dům je bungalov s dispozicí 4+kk a podlahovou plochou 121 m2. Je koncipován tak, že hlavní obytná část je na jižní stranu s výhledem do krajiny a je zde dostatek světla po celý den. Prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou jsou uspořádány tak, že každá část plní svůj účel a zároveň ..... To co se Vám bude opravdu líbit je to, jak plynule na obývací místnost navazují obě terasy, dále bazén a pergola. Ta je osazena krbem, který potěší oči a zahřeje a dále plynovým grilem, který potěší milovníky grilovaného masa a zeleniny. Navíc to je skvělé místo pro posezení s přáteli i když jich bude trochu více.

Na druhé straně domu naleznete ložnice, koupelnu a technickou místnost. Ty jsou orientovány na stranu severní a díky tomu se vám zde bude dobře odpočívat. Navíc je to tím pádem hezky oddělené od případné párty vpředu. Pod terasou je garáž a na pozemku je také postavená druhá pergola spojená s kůlnou. Tam se nalézá technologie pro údržbu slané vody v bazénu. Dům je vytápěný elektřinou. Je napojený na obecní vodu i kanalizaci. Příjezdová cesta je obecní.

Zobrazit celý text

Ladislav Jandáček

+420 727 832 834

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

cena na dotaz

ID zakázky 9550/2918
Dispozice 4+kk
Obytná plocha 121 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Struhařov Horní Podhájí
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální elektrické
Vybavení (inženýrské sítě) 220V, Internet, Klimatizace, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu v Čelákovicích

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 156 m2
Lokalita Čelákovice
Sokolovská
Cena 8 290 000

Adéla Dvořáková

11 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Na prodej rodinný dům s bazénem a velkou zahradou, 278m2, pozemek 2081m2, ul.Lomená, Sulice-Nechánic

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 278 m2
Lokalita Sulice Nechánice
Lomená
Cena 24 850 000

Martin Románek

21 nemovitostí v nabídce

+420 724 248 176

Prodej rodinného domu v Čelákovicích

  • Aktivní
Obytná plocha 192 m2
Lokalita Čelákovice
Dělnická
Cena 8 700 000

Adéla Dvořáková

11 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Napište si o další informace