Rodinný dům 89 m2, pozemek 2262 m2, Mnichovice

Dům

Obytná plocha 120 m2 Mnichovice Božkov, Skuhrovecká

0

zajímá mě

Nabízíme lukrativní, rozlehlý pozemek v obci Mnichovice, umístěn na prosluněném místě, v naprosto klidné části města, s úžasným, závidění hodným výhledem.
Pozemek je kompletně oplocený a nachází se na něm dvougaráž o ZP 46 m2 a RD 3+kk o zastavěné ploše 114 m plus 19 m2 sklep. V RD proběhla kompletní rekonstrukce interiéru. Nové izolace, zateplení stropů a podlah, nové omítky, veškeré rozvody atd..
Nemovitost poskytuje okamžité plno-hodnotné bydlení ke komfortnímu rodinnému zázemí. Nad to, je předurčena k projektu, klidně i megalomanských rozměrů, protože velikost pozemku umožňuje zbudování dalšího, či dalších RD, například pro potomky, či zajištění přivýdělku k důchodu formou pronájmu, který v takovém případě nejspíš, důchod jako takový překoná.
Pozemek a RD je připojen na el. energii, obecní vodovod a kanalizaci, dále na internet po drátu od O2. Plyn je v dosahu cca 30 m od hranice pozemku, ale doposud nebyl důvod využít. Vytápění je zajištěno podlahovým topením, s možností kdykoliv užívat navíc i pohledu na hořící oheň, který poskytují prosklené kamna v obývacím pokoji.
Vlastní studna, 14 m hluboká, prozatím vždy s dostatkem vody o které by si v dnešní době mohl kde kdo nechat jen zdát, je možné využívat například pro doplňování nezanedbatelného množství vody, která se neustále z bazénu odpařuje, nebo například pro pěstování různých druhů bio zeleniny nebo plodících stromů a keřů, které se na pozemku vyskytují v hojném množství. Od jara do pozdního podzimu tak můžete neustále sklízet různé dobroty z vlastní produkce.
Upravená zahrada s množstvím ovocných stromů, keřů a zapuštěným bazénem harmonicky navazuje na dům a zajišťuje celkovou plnou funkčnost nemovitosti, která se aktuálně nabízí pouze za cenu pozemku.
Na pozemku o celkové rozloze 2 262 m2 je možno zastavět cca 600 m2, nebo jej případně rozdělit na dva samostatné stavební pozemky. Dle územního plánu je možné zastavět až 30% tohoto pozemku. U RD je uvedená energetická náročnost třídy G, protože dům prozatím nemá vyhotovený energetický štítek.
Městečko Mnichovice kde se dům nachází, je vzdálené jen 25 km od Prahy a krom přímého vlakového spojení s Prahou je v blízkosti nájezd na dálnici D1, která dobu dojezdu do Prahy zkracuje na minimum, cca 20 min.. Mnichovice se svými cca 4 tisíci obyvatel je oblíbeným místem pro turistiku. Je obklopené lesy se spoustou turistických tras a cyklostezek. Mnichovice poskytují komplexní občanskou vybavenost a vše co je ke spokojenému životu potřeba. Najdete zde mateřské i základní školy, restaurace, obchody, zdravotní středisko, poštu, lékárnu, dětská hřiště, sportoviště, knihovnu, kostely, lyžařský a sportovní areál, různé služby, atd..
Naprosto klidná část města, nádherný výhled, snadná dostupnost do centra, pouze 10-15 min. chůze pěšky, perfektní spojení s Prahou a pozemek s domem umožňují mnohá uplatnění. Jedná se o ideální investicí do budoucna, nebo jako skvělé zázemí pro rodinu. To jsou hlavní hodnoty, kterými tento pozemek s RD zdarma disponuje.

Rostislav Čermák

+420 602 770 994

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 9887
Obytná plocha 120 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Mnichovice Božkov, Skuhrovecká
Umístění Okraj obce
Topení Lokální elektrické
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, pitná, Kanalizace, Studna
Konstrukce budovy Smíšená
PENB D

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu v Čelákovicích

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 156 m2
Lokalita Čelákovice
Sokolovská
Cena 8 290 000

Adéla Dvořáková

11 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Na prodej rodinný dům s bazénem a velkou zahradou, 278m2, pozemek 2081m2, ul.Lomená, Sulice-Nechánic

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 278 m2
Lokalita Sulice Nechánice
Lomená
Cena 24 850 000

Martin Románek

21 nemovitostí v nabídce

+420 724 248 176

Prodej rodinného domu v Čelákovicích

  • Aktivní
Obytná plocha 192 m2
Lokalita Čelákovice
Dělnická
Cena 8 700 000

Adéla Dvořáková

11 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Napište si o další informace