Rodinný dům 3+kk před dokončením s nádherným výhledem v obci Bystřice

Dům 3+kk

Obytná plocha 105 m2 Bystřice Bystřice

cena na dotaz

zajímá mě

-----REZERVACE-----Pokud je váš sen bydlet ve vlastním domě, ale zároveň mít možnost upravit si vnitřní prostory podle sebe a zároveň nechcete mít moc přímých sousedů, mám pro vás velmi zajímavou nabídku. Tento dům je velmi zajímavý hned z několika důvodů. Jedním z nich je historie domu. Pyšní se totiž svou 100 letou historií. Současný majitel tento dům začal kompletně rekonstruovat a nyní je ve fázi dokončených venkovních a základních interiérových prací. Dům o velikosti 3+kk, je skvěle dispozičně řešen. Všechny pokoje jsou velmi prostorné a vzdušné. V prvním podlaží nalezneme 2 neprůchozí pokoje o velikosti 13 a 16 m2, koupelnu (9m2) a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem (54m2). Tato největší místnost vás hned na první pohled zaujme. Otevřený prostor nabízí mnoho možností k vybudování dokonalého domova. Výjimečnost toho prostoru podpoří také úžasný výhled a vstup na terasu, kde budete trávit mnoho času s rodinou či přáteli. Díky zastřešení terasy vás ani letní déšť nevyžene zpátky dovnitř. Pro ty z vás, kteří potřebují více pokojů mám také řešení. Podkroví je připravené k vybudování nejen dalších pokojů ale také koupelny.

Rekonstrukce domu byla řešena opravdu od základu a velmi kvalitně. V rámci venkovních oprav byl dům izolován proti vlhkosti, zateplen a byla pořízena také nová střecha. V rámci vstupu do domu budou ještě dodělány vstupní schody. V domě byly pořízeny nové bezpečností vstupní dveře, dveře na terasu, plastová okna v 1. podlaží a v podkroví byly pořízeny 4 střešní plastová okna, nové rozvody elektrické energie i vody a nová omítka. Dům je částečně podsklepen.

Okolí domu je velmi klidné a bez přímých sousedů, což bude vyhovovat těm, co hledají malou zastavěnost okolí, ale zároveň dobrou dostupnost do rušnější části Bystřice, kde je veškerá občanská vybavenost. Velikost pozemku má také příjemnou velikost a to 1.212m2.

Zobrazit celý text

Petra Nováková

Petra Nováková

+420 704 772 710

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky6049/2918
Dispozice3+kk
Obytná plocha105 m2
Počet nadzemních podlaží2
LokalitaBystřice
UmístěníOkraj obce
TopeníÚT elektrické
Vybavení (inženýrské sítě)400V, Internet, Studna, Voda, pitná, Voda, užitková
Konstrukce budovyCihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha350 m2
LokalitaTrojanovice
Cena 11 990 000

Rodinný dům po rekonstrukci v Šenově u Ostravy

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha155 m2
LokalitaŠenov
Spodní
Cena 4 590 000

Michal Hrubý

8 nemovitostí v nabídce

+420 774 111 811

Zděná chata – Klokočov

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha200 m2
LokalitaBílá
Cena 2 000 000

Napište si o další informace