Rodinný dům 2+1 ve Střílkách s kouzelnou zahradou a loukou 5.328m2

Dům

Obytná plocha 120 m2 Střílky Střílky, Hradská

0

zajímá mě

Hledáte dům, který má velký pozemek se zahradou, loukou, ovocným sadem a vlastním potůčkem? Představujete si, že se co nejdřív nastěhujete a částečné opravy si zvládnete udělat sami? Pak jste právě našli přesně to co hledáte. Rodinný dům 2+1 o užitné ploše 120m2, obytné ploše 189m2 a pozemkem 5.328m2 je přesně pro Vás. Jako bonus je bydlení v krásné krajině Chřibů v okolí Buchlovských vrchů v malebné obci Střílky.

Rodinný dům byl postaven ve 30.letech 20.století a má dva velké pokoje, chodbu, velkou kuchyň s originálními kamny na dřevo, samostatné WC, koupelnu po rekonstrukci, verandu, dílnu, kotelnu s funkčním kotlem na tuhá paliva a rozvodem do všech radiátorů v domě, průjezd s parkováním pro auta, dva sklepy a hospodářskou místnost pro chov domácích zvířat. Venkovní prostory tvoří dvůr se zahradou 665m2 a stodolou. Zahrada za domem je o rozloze 1002m2 s 22 ovocnými stromy a louka o rozloze 3661m2 s ovocným sadem slivoní. Celý dům je obyvatelný a určen k částečným opravám podle Vašeho přání a představ avšak celá střecha je již po rekonstrukci z roku 2012. Hlavní dvě místnosti jsou vyklizeny a připraveny na nové omítky a nové podlahy. Celá půda je vyklizená a připravena na zateplení a půdní vestavbu. Přípravné práce jsou dokončeny a rekostrukce domu může začít.

Obec Střílky se nachází na úpatí Chřibů sousedící na západě s městem Bučovice, Slavkov u Brna, Brno, na východě s Uherským Hradištěm a Uherským Brodem, na jihu s Koryčany, Kyjovem a Hodonínem a na severu s Kroměříží.

Zobrazit celý text

Romana Šebestová

Romana Šebestová

+420 602 278 184

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 10636
Obytná plocha 120 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Střílky, Hradská
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace