Řadový rodinný dům 3+kk k rekonstrukci, kousek od metra Strašnická

Dům

Obytná plocha 90 m2 Praha Strašnice, Dětská

0

zajímá mě

Chcete bydlet v domě, ale nechcete se vzdát pohodlí bydlení v Praze? Stačil by vám malý pozemek, kde byste mohli mít venkovní posezení pro setkání s vašimi přáteli, ale třeba i pár ovocných stromů? Hledáte místo, kde budou mít vaše děti blízko do školy, za kamarády i za svými koníčky?
Pokud takový dům hledáte, mám pro vás ten pravý,. Najdete ho ve Strašnicích, v unikátním komplexu řadových domků uprostřed zeleně.
Řadový rodinný dům s ideální orientací na východ a západ je určen ke kompletní rekonstrukci, která novému majiteli umožní vybudovat bydlení dle vlastních představ. Jak by taková rekonstrukce mohla vypadat, můžete vidět na našich vizualizacích, vaší fantazii se ale meze nekladou. Nosné zdi jsou jen ty obvodové a vnitřní dispozici si tak můžete libovolně upravit. Na půdorysu zastavěné plochy 55 m2 pozemku můžete například v přízemí vybudovat obývací pokoj s kuchyňským koutem a sociálním zázemím a v patře pak 2 ložnice a druhou koupelnu nebo třeba komoru. Stále ještě máte k dispozici podkroví, kde je možné vybudovat další místnost, např. ateliér. Dům je také možné podsklepit a získat tak další prostory.
Kromě pozemku pod domem máte k dispozici vlastní pozemek o ploše 31m2 před domem a spoluvlastnický podíl na dalším pozemku za domem, jehož část o velikosti necelých 90m2 je k výhradnímu užívání majiteli tohoto domu. Tam je možné vybudovat např. slunnou terasu, orientovanou na západ, jak můžete vidět na naší vizualizaci, nebo pozemek využít pro zahradničení.
Velkou výhodou tohoto domu je jeho napojení na dálkové teplo, dodávané Pražskou teplárenskou. Aktuální náklady na vytápění jsou tak i přes současné rostoucí ceny energií velmi nízké (2 500 Kč měsíčně), mimo jiné díky umístění domu uprostřed řady. Při rekonstrukci by pak bylo možné ze stejného zdroje řešit i ohřev teplé vody. Dům je samozřejmě napojen na vodovod a kanalizaci. Třída energetické náročnosti domu (PENB) je D.
V nejbližším okolí se nachází vše potřebné pro vás i vaše děti. Za pár minut jste pěšky u základní školy i několika školek, nejbližší park je jen o ulici dál a stanici metra A Strašnická budete mít od domu necelých 600 metrů. Oblíbený park Gutovka je coby kamenem dohodil a do obchodního centra Atrium Flora to máte autem jen pár minut, stejně jako do nemocnice Královské Vinohrady.
K financování tohoto domu je možné bez problémů využít hypoteční úvěr, hypotéku pro vás rádi zdarma zajistíme.
Rádi byste byli vlastníkem takového domu? Není nic jednoduššího než mi zavolat a domluvit se na prohlídce, rád vás osobně provedu.

Jan Novotný

+420 606 122 200

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 11665
Obytná plocha 90 m2
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Praha Strašnice, Dětská
Umístění Klidná část obce
Topení ÚT dálkové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, pitná, Kanalizace
Konstrukce budovy Cihlová
PENB D

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu 124 m, pozemek 271 m Pěnkaví, Praha 8 – Březiněves

  • Aktivní
Obytná plocha 124 m2
Lokalita Praha Březiněves
Pěnkaví
Cena 9 300 000

Ing. Gennadij Kovalenko

6 nemovitostí v nabídce

+420 732 306 864

Prodej, rodinný dům, 197 m2, Praha – Velká Chuchle

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 197 m2
Lokalita Praha Velká Chuchle
Starolázeňská
Cena 13 950 000

Miroslav Unger

10 nemovitostí v nabídce

+420 732 566 191

Rodinný dům 5+kk po kompletní rekonstrukci s wellness centrem a krásnou zahradou v Malešicích

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 126 m2
Lokalita Praha Malešice
Vydrova
Cena 21 000 000

Ing. Jan Novotný

8 nemovitostí v nabídce

+420 606 122 200

Napište si o další informace