Prostorný byt 3kk 83m2 s balkonem, Střílky

Byt - 3 + kk

Užitná plocha 83 m2 Střílky, Nová


Představte si, že se probouzíte za zvuku zpěvu ptáků a pohledu na zelené kopce Buchlova. Otevřete okno a čerstvý vzduch vám přinese vůni lesa, který obklopuje váš nový domov. To je realita života v Prostorném bytě 3kk v obci Střílky místo, kde se snoubí moderní život se zachováním tradic a krásy přírody.
Proč byste měli zvolit právě tento byt? Nejenže nabízí velkorysých 83m2 s prostornými pokoji ve 3. podlaží cihlového bytového domu, balkon a dva sklepy, ale také se nachází v klidné ulici uprostřed nádherných Chřibů, Buchlovských kopců, lesů, vod a strání. Užijte si klidný spánek bez hluku rušného města a ráno odpočiňte u šálku kávy na balkóně s neuvěřitelným výhledem na krajinu.
Střílky jsou moderní obec s kompletním místním vybavením: mateřskou školkou i základní devítiletou školou. V obci naleznete výborné restaurace, sportovní a turistické vyžití pro celou rodinu. Když budete mít chuť na více zábavy, stačí jen pár minut jízdy do Koryčan nebo do Starého města a Uherského Hradiště.

Bydlení v Prostorném bytě 3kk ve Střílkách je ideálním řešením pro ty, kteří hledají rodinný domov obklopený přírodou a zároveň chtějí žít v moderním prostředí s dostupností všech potřebných služeb. A navíc - do samotného Brna je to jen 50 minut jízdy autem!

Nečekejte, až tato jedinečná příležitost zmizí! Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si prohlídku Prostorného bytu 3kk ve Střílkách. Přijďte zažít tu správnou kombinaci klidu, pohodlí a krásy přírody, která vám nabídne váš nový domov ve Střílkách. Šebestová reality, reality s citem pro domov

Romana Duraja Šebestová

Romana Duraja Šebestová

+420 602 278 184

Nemovitosti makléře

ID zakázky 0902
Dispozice 3 + kk
Užitná plocha 83 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Patro 3
Vlastníctví Osobní
Lokalita Střílky, Nová
Umístění Centrum obce
Doprava silnice, autobus
Topení lokální plynové
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace