Prosluněný byt 2+1 v ul. Alšova v Jihlavě

Byt

Obytná plocha 57 m2 Jihlava Jihlava, AlĹĄova

3 190 000

zajímá mě

V zastoupení klientů vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+1 a výměře 61 m2 (včetně sklepa) ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v ul. Alšova v Jihlavě. Byt je určen k celkové rekonstrukci, ale my to vnímáme jako obrovskou výhodu, protože nemusíte přistupovat na celou řadu kompromisů, ke kterým Vás často polovičaté (= nekvalitně provedené) rekonstrukce bytů nutí. Vše máte ve svých rukách a zajímavě dispozičně řešený byt tak můžete proměnit v bydlení snů.

Byt disponuje hned za vstupními dveřmi prostornou chodbou, z které jsou přístupné všechny místnosti. Dva pokoje poskytují spoustu rozličných možností využití - obývací pokoj, pracovna, ložnice, dětský pokoj - oba dva jsou prostorné, světlé a vzdušné. Kuchyně je zatím vybavena zachovalou malou kuchyňskou linkou se samostatným sporákem, ale nabízí nespočet možností řešení pro větší kuchyňskou linku, která zabezpečí chod i početnější rodiny. V koupelně se nyní nachází vana s umyvadlem a karmou, toaleta je oddělena. Příjemnou výhodou tohoto bytu je komora s policemi, kam můžete uložit všechno, co zrovna nepotřebujete (čistící prostředky, suché potraviny nebo třeba lyže).

V celém bytě je položeno lino, vyjma dvou pokojů s parketami - ty jsou vhodné k renovaci. Okna v celém bytě jsou nová, plastová. Topení zajišťují plynové wawky.

Zobrazit celý text

Marek Materna

+420 778 871 871

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

3 190 000

ID zakázky 10920
Obytná plocha 57 m2
Patro 1. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Jihlava, AlĹĄova
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální plynové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
Konstrukce budovy Cihlová
PENB D

Podobné nemovitosti

Prosluněný byt 2+1 v ul. Alšova v Jihlavě

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 57 m2
Lokalita Jihlava
AlĹĄova
Cena 3 190 000

Mgr. Marek Materna

9 nemovitostí v nabídce

+420 778 871 871

Napište si o další informace