Pronájem ubytovacího zařízení 330m2 Frymburk-Blatná

Komerční objekt

Frymburk Blatná

0 Kč/měs

zajímá mě

Exklusivně nabízím k pronájmu ubytovací zařízení v obci Blatná u Frymburku. Jedná se o velice žádanou lokalitu Šumavy a Českého lesa. Objekt se nachází pouhých 5 km od Lipenské přehrady a cca 20km od Českého Krumlova. V minulosti byl provozován jako pension.

Naleznete zde 4 apartmány s vlastním sociálním zařízením a jeden samostatný pokoj. Dva apartmány mají k dispozici samostatné neprůchozí pokoje, ve zbylých dvou apartmánech je jeden pokoj. Koupelny v apartmánech jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, wc a umyvadlem. Pokoje jsou pouze částečně vybaveny.

Přízemí pensionu bylo v minulosti využíváno jako restaurace a bar. Je zde tedy dostatek prostoru pro obnovení kuchyně, jídelny i samostatného salonku. Velký prostor na sezení lze využít pod venkovní zastřešenou terasou. Na chodbě se nachází dvě samostatné wc, sprchový kout a zázemí pro správu budovy. Celý objekt je vytápěný centrálním kotlem na tuhá paliva. Prostory jsou dostatečné pro malé svatby a rodinné oslavy nebo firemní večírky či teambuilding.

Zobrazit celý text

Lucie Korbová

+420 728 308 422

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 10990
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Frymburk Blatná
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) Voda, pitná, Voda, užitková
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace