Pronájem bytu s krásným výhledem na staré město.

Byt 3+1

Obytná plocha 80 m2 Český Krumlov Plešivec, Plešivecké náměstí

0 Kč/měs

zajímá mě

Ráno vstanete a město Český Krumlov máte jako na dlani. Večer můžete pozorovat osvětlený zámek a hrad s Plášťovým mostem a uličky u řeky Vltavy. Byt na pronájem v cihlovém domě, jen se třemi sousedy, v části Starý Plešivec. Pár kroků do historického centra města, nebo do zámeckých zahrad.

Mezonetový byt se nachází ve druhém podlaží. V bytě je nové zděné jádro - koupelna spojená s WC a nová moderní kuchyň se zabudovanými spotřebiči. Přes obývací pokoj je přístupný druhý pokoj se schodištěm vedoucím k další předělené místnosti v podkroví domu s výhledem na Křížovou horu. Byt má tedy celkem 3 pokoje, plus jeden podkrovní bez okna a všechny průchozí. Vytápí se centrálně, vlastním elektrokotlem, ohřev TUV bojlerem. K dispozici je k užívání společná zahrada s výhledem na město (ve spoluvlastnictví pro 4 byty).

Náklady: nájem 13 800 Kč měsíčně, záloha na poplatky spojené s užíváním bytu 400 Kč/osobu, elektřina (dle spotřeby -zálohy cca 1500 Kč), kauce (jistota) 28.000 Kč, jednorázový poplatek RK 13.000 Kč.

Zobrazit celý text

Lukáš Beťák

+420 605 514 425

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 3547/2918
Dispozice 3+1
Obytná plocha 80 m2
Patro 2. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Český Krumlov Plešivec, Plešivecké náměstí
Umístění Centrum obce
Topení ÚT elektrické
Vybavení (inženýrské sítě) 220V, Kanalizace, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace