Pronájem bytu s krásným výhledem na centrum Českého Krumlova

Byt 3+1

Obytná plocha 80 m2 Český Krumlov Plešivec, Plešivecké náměstí

0 Kč/měs

zajímá mě

Ráno vstanete a město Český Krumlov máte jako na dlani. Večer můžete pozorovat osvětlený zámek a hrad s Plášťovým mostem a uličky u řeky Vltavy. Byt na pronájem je v cihlovém domě, v části Starý Plešivec. Pár kroků do historického centra města, nebo do zámecké zahrady.

Mezonetový byt se nachází ve druhém podlaží. V bytě je zděné jádro - koupelna spojená s WC a nová moderní kuchyň se zabudovanými spotřebiči. Přes obývací pokoj je přístupný druhý pokoj se schodištěm vedoucím k další místnosti v podkroví domu s výhledem na Křížovou horu. Byt má tedy celkem 3 pokoje, plus jeden podkrovní bez okna a všechny průchozí. Vytápí se centrálně, vlastním elektrokotlem, ohřev TUV bojlerem. Nájemník má možnost využít k posezení zahradu s výhledem na město (společnou pro 4 byty).

Náklady: vratná kauce (jistota) 28.000 Kč, Jednorázový poplatek RK činí 14.000 Kč. Měsíční nájem 13 800 Kč plus záloha na poplatky spojené s užíváním bytu 400 Kč/osobu, elektřina se převádí na nájemníka (dle spotřeby - zálohy cca 1500 Kč v předchozích obdobích).
Podmínkou je nájemník bez exekuce/insolvence. Přednost dostane zájemce s dobrými referencemi a schopností platby nájemného.

Lukáš Beťák

+420 605 514 425

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

Dispozice 3+1
Obytná plocha 80 m2
Patro 1. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Český Krumlov Plešivec, Plešivecké náměstí
Umístění Centrum obce
Topení ÚT elektrické
Vybavení (inženýrské sítě) Voda, pitná, Kanalizace, 220V
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace