Prodej zavedeného penzionu v Horní Bečvě

Komerční objekt

Plocha 935 m2 Horní Bečva Horní Bečva


Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízím ke koupi zavedený penzion pod hrází vodní nádrže v Horní Bečvě v Moravskoslezských Beskydech. Penzion Pod Přehradou je jedinečnou příležitostí pro rychlý start podnikání. Je totiž připravený po všech stránkách.

V penzionu je celkem 14 pokojů, z toho 7 s manželskou postelí, 7 s postelemi oddělenými. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, barevným televizorem, některé i lednicí. Celková kapacita je i s přistýlkami až 32 míst. Většina pokojů je dvoulůžkových, nacházejí se zde ale i 3 rodinné apartmány s oddělenými pokoji. Vnitřní vybavení penzionu je ve velmi dobrém stavu (z roku 2000; nyní navíc nové matrace apod.), všechny pokoje mají své sociální zařízení a do zařízení pokojů by nový majitel v podstatě nemusel investovat. Stejně tak zázemí penzionu je v perfektním stavu.

Penzion má ale i zázemí, které často chybí a znesnadňuje tak celkový provoz. Nechybí tak např. prádelna, kancelář, pokoj pro personál a v neposlední řadě také třípokojový privátní byt, který poskytne tolik potřebné zázemí majiteli objektu. To vám skýtá jedinečnou příležitost pro fungování rodinného podniku, příp. pokud chcete pouze investovat a fungování penzionu někomu svěřit, nabízí se skvělý benefit, který Vaši zaměstnanci jistě ocení. Samostatnou kapitolou je kuchyně, která je perfektně vybavená. Nachází se zde samozřejmě také sklady. Samozřejmostí je pak opravdu nádherná, útulná a do prostředí Beskyd zapadající restaurace. Restaurace je členěná na dvě části 30 a 50 míst a dále zde nalezneme terasu také členěnou na dvě části, a to pro ubytované hosty s bazénem a asi 20 místy k sezení a část určená pro pasant s ca 25 místy k sezení.

Zobrazit celý text

Mgr. Marek Materna

Mgr. Marek Materna

+420 778 871 871

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 4261/2918
Plocha 935 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Horní Bečva
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální plynové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Internet, Kanalizace, Studna, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace