Prodej ubytovacího zařízení

Prodej penzionu, Šumava, Hlavňovice

Komerční objekt

Obytná plocha 464 m2 Hlavňovice Hlavňovice

0


Nabídkami bytů a domů praskají inzertní servery ve švech. Dnes, ale nabízím jedinečnou příležitost pro všechny, kteří hledají něco trochu jiného. Snili jste někdy o tom, že provozujete menší penzion v jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky? Možná přišel právě teď čas si tento sen splnit.

Penzion se nachází ve vesničce Hlavňovice (asi 12 km od Sušice) a nabízí ubytování v 5 pokojích. V přízemí najdete útulnou restauraci s kapacitou 40 míst se salonkem pro 20 lidí a venkovní terasou. Restauraci rádi navštěvují nejen hosté, ale i procházející výletníci nebo cyklisté a můžete ji využít i pro pořádání svateb, firemních večírků nebo rodinných oslav. Penzion disponuje užitnou plochou více jak 460 m2 a náleží k němu pozemky o celkové rozloze téměr 2,5 ha. V přízemí penzionu nechybí ani bytová jednotka o dispozici 3+1 a další byt 2+KK o rozloze 82 m2 v patře.

Pokoje jsou kompletně vybavené a ke každému z nich náleží také koupelna se záchodem. Hosté sem jezdí za klidem a pohodou, úžasnými výhledy, skvělým jídlem a samozřejmě také nepřeberným množstvím výletů pěšky i na kole.

Zobrazit celý text

František Mach

+420 774 774 387

Nemovitosti makléře

ID zakázky 8954/2918
Obytná plocha 464 m2
Patro 1. patro
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Hlavňovice
Umístění Centrum obce
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Internet, Studna, TV kabel
Konstrukce budovy Smíšená
PENB G

Napište si o další informace