Prodej stavebního pozemku 818 m

Pozemek

Obytná plocha 818 m2 Lázně Libverda Lázně Libverda

0


REZERVACE
Exkluzivně nabízíme pozemek (818 m ) v malebné kotlině v podhůří severního úpatí Jizerských hor, v obci Lázně Libverda (Liberecký kraj). Autem z Prahy cesta trvá necelé dvě hodiny (cca 140 km) a z Liberce přibližně 40 minut (cca 35 km). Díky léčebným minerálním pramenům získaly lázně věhlas již na konci 14. Století, dnes se zde léčí onemocnění srdce, cév, pohybového aparátu atd. Velmi známou dominantou je výletní restaurace Obří sud, jak již z názvu vyplívá, ve tvaru obrovského sudu.
Lázně Libverda jsou turisty, chalupáři a chataři navštěvovány celoročně. Místo je protkáno množstvím cyklotras, cyklostezek, turistických stezek a v zimě běžkařských tratí. Za zmínku jistě stojí nedaleký lyžařský areál Swieradow Zdroj (středně náročné sjezdovky) na polské straně hor, cca 20 minut cesty autem a pro letní koupání velké Berzdorfské jezero (760 ha vodní plocha) již na německé straně, cca 35 minut jízdy autem K vycházkám, ale i k náročnějším horským túrám, lákají horské a skalní vyhlídky, vodopády, přehrada Souš, vyhaslá sopka Bukoveca, rozhledna na Smrku, nejvyšší hoře Jizerských hor, a mnoho dalších, pro milovníky hor, atraktivních míst.
Mírně svažitý pozemek o celkové výměře 818 m se nachází v horní části obce při tzv. lázeňské pěšince. Dle územního plánu se jedná o plochy smíšené obytné.
Na hranici pozemku je voda a elektřina, odpad je nutné řešit septikem.
Pozemek je na opravdu krásném místě Jizerských hor, je vhodný nejen pro výstavbu rekreačního objektu, ale i domu k celoročnímu bydlení.
Vřele doporučuji !

Jiří Martan

+420 725 050 050

Nemovitosti makléře

ID zakázky 8084/2918
Lokalita Lázně Libverda
Umístění Klidná část obce
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, pitná

Podobné nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 5623 m2, Kryštofovo Údolí, okr. Liberec, okr. Benešov

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 5623 m2
Lokalita Kryštofovo Údolí
Cena 2 850 000

Jan Bečvář

6 nemovitostí v nabídce

+420 737 570 775

Napište si o další informace