Pozemek
Plocha pozemku 753 m2 Ostrava Antošovice, Antošovická
2 600 Kč/m2
zajímá měHledáte perfektní místo, kde postavíte svůj vysněný dům? Klidné místo, které bude obklopovat příroda, skvělí sousedé ale zároveň budete mít kousek do okolních měst? Pokud ano, tak zpozorněte, mám pro vás zajímavou nabídku koupě stavebního pozemku.
Rovinatý stavební pozemek o výměře 753 m2 poskytuje optimální rozlohu pro vybudování vysněného bydlení. Okolní pozemky jsou obklopeny zástavbou rodinných domů. K parcele patří zpevněná příjezdová cesta. Veškeré inženýrské sítě jsou v bezprostřední blízkosti pozemku.
Parcela se nachází v Ostravě-Antošovicích, která je součástí městského obvodu Slezská Ostrava. Díky svému umístění se bez problému dostane nejen do všech částí Ostravy, kdy se například autem dostanete do centra Ostravy za 15 minut a do Poruby za 20 minut, ale nebudete mít problém se také dopravit do okolních měst. Skvělá dostupnost zde není jen autem, ale také městskou hromadnou dopravou, kdy se na autobusovou zastávku dostanete za cca 3 min. V blízkosti domu samozřejmě najdete základní občanskou vybavenost jako jsou potraviny, restaurace a mateřská škola.
2 600 Kč/m2
s provizí RK, včetně DPH, včetně právního servisu, cena k jednání
ID zakázky | 10465 |
Plocha pozemku | 753 m2 |
Lokalita | Ostrava Antošovice, Antošovická |
Vybavení (inženýrské sítě) | 230V, 400V, Internet, TV satelit, Plyn |
Plocha pozemku | 1200 m2 |
Lokalita | Dětmarovice |
Cena | 600 000 Kč |
Plocha pozemku | 1740 m2 |
Lokalita | Sedlnice |
Cena | 2 914 000 Kč |
Plocha pozemku | 753 m2 |
Lokalita | Ostrava Antošovice Antošovická |
Cena | 2 600 Kč/m2 |