Prodej rozestavěného rodinného domu 4 + kk

Dům 4+kk

Obytná plocha 102 m2 Zajíčkov Zajíčkov

4 390 000

zajímá mě

Toužíte po vlastním rodinném domě? Hledáte místo, kde vládne klid a pohoda? Mám pro Vás velice příjemný, podsklepený rodinný dům s velkorysým pozemkem o rozloze 887 m2, který se nachází na okraji malebné obce.
Jedná se o rozestavěný zděný dům před dokončením. Nový majitel tak může navrhnout dokončovací práce dle svých představ (možnost změny dispozice, výběr podlahové krytiny, obkladů, dlažeb apod.). Dokončení stavby je možné zadat realizační firmě. Šikovní kutilové určitě využijí svých dovedností a dům dostaví svépomocí.
Dům je momentálně řešen jako 4 + kk, koncipován s důrazem na komfort a pohodlí. V předsíni je prostor pro vestavěnou šatní skříň i botník. Chodba Vás dovede do obývacího pokoje s kuchyní, kde je počítáno s krbem. Velké francouzské okno uprostřed místnosti Vás zcela jistě ohromí svým výhledem na okolní krajinu. Dále máte k dispozici tři samostatné místnosti, prostornou koupelnu se sprchovým koutem i vanou a také samostatné WC.
Opravdu velkým benefitem tohoto domu je jeho kompletní podsklepení. Technické zázemí pro dům a zahradu, úložné prostory, dílnu, nebo třeba i pracovnu můžete situovat do těchto prostor a tím tak zvýšit užitnou plochu celého domu. V těchto prostorách je již dokončená plně funkční koupelna se sprchovým koutem.
V domě jsou provedené rozvody vody i elektřiny. Výhodou je též přípojka užitkové vody, kterou lze využívat např. na splachování WC, zavlažování atd.. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem (již v domě instalován) s přípravou pro podlahové vytápění. Další možností vytápění jsou kamna na tuhá paliva, kterými je rovněž možné podlahové topení vytápět.
Jestli je pro Vás rodina na prvním místě, chcete být spolu a mít dostatek místa pro všechny, je tohle přesně dům pro vás! A pokud rádi trávíte čas nejenom na zahradě, ale i aktivně v přírodě, okres Pelhřimov a Kraj Vysočina, kde se obec Zajíčkov nachází, nabízí mnoho možností pro výlety, nebo vyjížďky na kole.
Tak si udělejte čas a pojďte se podívat, jaký je tu klid a jak je tu krásně!

Jaroslava Straková

+420 775 639 124

Nemovitosti makléře

4 390 000

ID zakázky 8494/2918
Dispozice 4+kk
Obytná plocha 102 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Zajíčkov
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální elektrické
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Kanalizace, Voda, pitná, Voda, užitková
Konstrukce budovy Cihlová
PENB B

Podobné nemovitosti

Prodej činžovního domu s byty a nebytovými prostory, 440 m2, Žirovnice

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 440 m2
Lokalita Žirovnice
Havlíčkovo náměstí
Cena 4 500 000

Aleš Hanzlíček

13 nemovitostí v nabídce

+420 731 651 575

Prodej rozestavěného rodinného domu 4 + kk

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 102 m2
Lokalita Zajíčkov
Cena 4 390 000

Jaroslava Straková

1 nemovitost v nabídce

+420 775 639 124

Napište si o další informace