Prodej, Rodinný penzion s rozsáhlými pozemky v srdci Beskyd, 36357m2

Prodej, rodinný penzion v srdci Beskyd s rozsáhlými pozemky

Dům více než 6+1

Obytná plocha 795 m2 Hutisko-Solanec Solanec pod Soláněm

13 950 000

zajímá mě

Pokud hledáte možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti a příroda nebo chcete výborně investovat, tak jste tady správně. V srdci Beskyd na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní byznys podle svých představ na vlastních rozsáhlých pozemcích.
Vítejte v nádherném prostředí Valašska, 3 km od centra Rožnova pod Radhoštěm. Mám tady pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po podnikání, investice, nadšení, chuť a energie a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v Solanci pod Soláněm.
Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost.
Rodinný a pečlivě udržovaný penzion, zavedený a renomovaný objekt s rozsáhlými pozemky o celkové rozloze přes 36 tisíc m2 nabídne široké využití ubytování, rekreace, oslavy, školení, teambuildingové firemní akce nebo romantické svatby v nádherném prostředí. Místo, na kterém můžete podnikat a zároveń vybudovat domov pro Vás a vaši rodinu.
Penzion ve třech podlažích a ve dvou budovách budoucímu majiteli nabídne užitnou plochu celkem 795m2 v celkem 32 lůžkách a 11-ti pokojích, restauraci, jídelnu, bar, venkovní terasy, kuchyni s veškerým zázemím a vybavením nebo spoustu úložných a skladovacích prostor. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.
V podkroví hlavní budovy je pro vás pak připraven dostatečně prostorný byt 3+1 s krásnou terasou a výhledem do okolí, výhledem na lesy, výhledem na obrovský kus vlastní půdy, kde můžete vytvořit cokoliv vás napadne. Možnost sledovat západ slunce denně z vlastního bytu stojí zato.
Těžko byste hledali v této lokalitě lepší místo. Absolutní svoboda, volnost a soukromí. Sportovní vyžití je samozřejmostí, k areálu patří samostatné hřiště na různé sporty nebo si užijete běh, cykloturistiku, či procházky nádhernou krajinou bez nutnosti vyhýbat se rušným místům nebo přejíždět silnice. V zimě ideální destinace pro nadšené lyžaře.
Cihlová budova penzionu i vedlejšího objektu jsou celoročně přístupné po asfaltové komunikaci, celoročně udržované, vytápěné tuhými palivy. Parkování zajištěno. Prodej penzionu je včetně veškerého zařízení a vybavení.
V nejbližším okolí atraktivní koupaliště ( 1km), turistické trasy, lyžařské vleky, golfový areál. Penzion má své kouzlo pro hotelnictví , ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, například jako domov pro seniory či k přestavbě na bytové jednotky.
Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou.

Martin Románek

Martin Románek

+420 724 248 176

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

13 950 000

s provizí RK, včetně právního servisu

ID zakázky7173/2918
Dispozicevíce než 6+1
Obytná plocha795 m2
Počet nadzemních podlaží3
LokalitaHutisko-Solanec Solanec pod Soláněm
UmístěníPolosamota
TopeníLokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě)220V, 400V, Internet, Kanalizace, TV kabel, TV satelit, Voda, pitná, Voda, užitková
Konstrukce budovyCihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej, Rodinný penzion s rozsáhlými pozemky v srdci Beskyd, 36357m2

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha795 m2
LokalitaHutisko-Solanec Solanec pod Soláněm
Cena 13 950 000

Martin Románek

11 nemovitostí v nabídce

+420 724 248 176

Napište si o další informace