Prodej, rodinný dům 216 m2 – Jirkov, Železný brod

Dům 4+1

Obytná plocha 216 m2 Železný Brod Jirkov

0


Pokud hledáte svůj nový domov a jste milovníky hor a přírody obecně, možná už hledat nemusíte. Exkluzivně vám nabízíme rodinný dům, ideální pro trvalé bydlení, nebo k rekreaci nedaleko sjezdovek či stezek pro pěší túry. Dům byl postaven v padesátých letech a je kompletně podsklepený. Dispoziční řešení domu odpovídá dobovým standardům. V přízemí - pokoj, kuchyň, koupelna a samostatná toaleta. V prvním patře najdeme prakticky to samé - pokoj, kuchyň, koupelnu s toaletou a malou místnost/zádveří. Pod střechou se nachází půdní prostor, vhodný pro vybudování další obytné plochy - střecha je v dobrém stavu. Na mírně svažitém pozemku, který má 1303m2, se nachází pár ovocných stromů, jehličnanů, studna a kůlna, která si přímo říká o předělání na garáž. Dům je napojen na veřejný vodovod a elektřinu. Kanalizace je řešena jímkou. Přípojka na plyn je zhruba 100m od domu.

Obec Jirkov leží zhruba 4 kilometry od města Železný Brod, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost - poštu, lékaře, obchody, školu, školku, supermarket, městskou knihovnu, sportoviště apod.. V obci to žije, místní hasičský sbor pořádá akce pro děti i dospělé.

V okolí se nachází mnoho turistických tras a cyklotras. Dále CHKO Český Ráj nebo Přírodní rezervace Bučiny u Rakous. Nejbližší lyžařské areály jsou například Tanvaldský špičák (14km), Vysoké nad Jizerou (19km), Rokytnice nad Jizerou (25km). V Liberci jste za půl hodiny autem, na kraj Prahy se potom dostanete zhruba za hodinku.

Zobrazit celý text

Jan Pavlis

+420 739 653 854

Nemovitosti makléře

ID zakázky 5156/2918
Dispozice 4+1
Obytná plocha 216 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Železný Brod Jirkov
Umístění Okraj obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 400V, Studna, Voda, pitná
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace