Prodej rodinného domu v Chyši okres Karlovy Vary

Rodinný

Zastavěná plocha 131 m2 Chyše, Žižkovo náměstí 4

cena na dotaz zajímá mě


Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Chyše, okres Karlovy Vary, který prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven pro okamžité bydlení. Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, které ocení bezpečnost, rodinnou atmosféru a výhodnou polohu blízko do Karlových Varů nebo dojezd 90 km do Prahy.
Dům je cihlový, řadový, a nabízí 5 pokojů včetně kuchyňského koutu. S přízemním uspořádáním je vhodný pro pohodlný život rodiny. Stav objektu je velmi dobrý, a to jak interiérově, tak exteriérově. Celková užitná plocha domu činí 131m² a zahrnuje i velkou terasu o rozloze 16m², která je ideálním místem pro odpočinek a posezení s rodinou. Součástí domu je také sklep o rozloze 10m², který poskytuje dostatek úložného prostoru.
Okolí nemovitosti je bohaté na občanskou vybavenost, včetně školy, školky, pošty a supermarketu. Díky tomu se nemusíte daleko vzdalovat pro zajištění běžných potřeb. Nemovitost je situována na pozemku o velikosti 179m², který je oplotěný a poskytuje dětem bezpečné prostředí pro hraní a prožívání přírody. Dům je napojen na kanalizaci a dálkový vodovod, a elektřina je zajištěna s napětím 230 V.
Pokud hledáte ideální místo pro bydlení v přírodě v blízkosti Karlových Varů, pak je tato nemovitost tou správnou volbou.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

cena na dotaz cena za nemovitost • včetně provize

ID zakázky 10392
Zastavěná plocha 131 m2
Plocha parcely 179 m2
Užitná plocha 131 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Chyše, Žižkovo náměstí 4
Umístění Centrum obce
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Napište si o další informace