Prodej rodinného domu a hospodářských budov 910 m2, pozemek 1704 m2

Dům

Obytná plocha 910 m2 Morkovice-Slížany Slížany

2 400 000

zajímá mě

Bylo vždy Vaším snem žít jako v pohádce v malebném městě v okrese Kroměříž ležícím ve Zlínském kraji? Máme pro Vás exkluzivní nabídku domu o dispozici 2+1 s podkrovím a pozemku o rozloze 1704 m2 určeného k rekonstrukci. Obrovským plusem je, že objekt je v osobním vlastnictví a volný je ihned. Tento pozemek se nachází v Morkovice-Slížany, což je město v okrese Kroměříž, kde žije zhruba 3000 obyvatel. Ať už se rozhodnete pro rekonstrukci nebo demolici s následnou výstavbou nového domu, tak pozemek má obrovský potenciál pro nového majitele. Vybudované přízemní a podkrovní prostory Vám nabízí možnost obrovských množství realizací. Ať už se rozhodnete rozšířit obytnou plochu, nebo například vybudování venkovní kuchyně, popřípadě útulné venkovní posezení, tak možnosti máte neomezené. Na pozemku se také nachází budova, která by mohla sloužit pro úschovu kol, nebo pokud se mezi Vámi nachází nějaký kutil, tak by se dala využít i jako prostor pro řemeslníka. Pokud milujete zvířata, další možným využitím by pro Vás mohlo být ustájení koní. V neposlední řadě by se v dnešní době objekt dal využít také jaké výhodné investiční místo ve formě stodoly určené např. k příležitosti konání svateb. Možností je spousta a trend svatební hostiny ve stodolách roste ve velkém rozměru. Takže pokud už se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci, tohle by mohl být způsob, jak se Vám investice za nějaký čas postupně vrátí. V okolí se nachází krásné koupaliště a spousta zeleně. Pokud jste milovníci přírody, je tohle místo to pravé pro Vás. Dalším velkým plus je, že objekt má i příjezdovou cestu a garáž, což jistě spousta z Vás ocení.
Co se týká technických věcí tak voda je zajištěna přes obecní kanalizaci, avšak nyní je napojena na septik. Plyn je možné napojit kdykoliv a elektřina je funkční. V dojezdové vzdálenosti se nachází město Kroměříž proslulá komplexem historických zahrad a Arcibiskupského zámku, který byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.
Hlavní účel tohoto prodeje je snaha vdechnout do budovy čerstvý vzduch a budoucnost objektu, který se nachází ve velmi útulném prostředím se spoustou možnosti využití. Pokud Vás nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku, popřípadě se cokoliv zeptat.

Adam Kauer

+420 602 107 752

Nemovitosti makléře

2 400 000

včetně DPH, včetně právního servisu

ID zakázky 11029
Obytná plocha 910 m2
Počet nadzemních podlaží 1
Lokalita Morkovice-Slížany Slížany
Umístění Klidná část obce
Topení Bez topení
Vybavení (inženýrské sítě) 230V
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu a hospodářských budov 910 m2, pozemek 1704 m2

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 910 m2
Lokalita Morkovice-Slížany Slížany
Cena 2 400 000

Adam Kauer

16 nemovitostí v nabídce

+420 602 107 752

Rodinný dům 2+1 ve Střílkách s kouzelnou zahradou

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 120 m2
Lokalita Střílky
Hradská
Cena 3 300 000

Romana Šebestová

7 nemovitostí v nabídce

+420 602 278 184

Napište si o další informace