11LET
Odhadnout cenu

Prodej RD 6+1 s garáží a zahradou

Tato nabídka již není aktivní

Rodinný dům

Zastavěná plocha 120 m2 Zruč nad Sázavou, Malostranská

Pokud chcete bydlet v klidném městě s výbornou dostupností do Prahy, Kutné Hory nebo Benešova, tak tu jste správně ?
Mám pro vás možnost koupě RD 6+1 s garáží a velkou zahradou ve Zruči nad Sázavou s užitnou plochou 200 m2.
PROHLÍDKA MOŽNÁ 07.07.2024
RD je napojen na veřejné sítě, tedy plyn, elektřinu, kanalizaci a vodu + má vlastní studnu.
• V přízemí najdete obývací pokoj, ložnici, kuchyň a koupelnu s prádelnou. Jedná se o plně využívané prostory.
• První patro nabízí čtyři pokoje s neomezenými možnostmi využití – ať už sníte o samostatné bytové jednotce nebo prostoru pro vaše koníčky. Díky tomu, že patro nebylo nikdy zcela dostavěno, máte jedinečnou příležitost dokončit si domov přesně podle svých představ. Zároveň díky tomu uvidíte, že dům je ve velmi dobré kondici a ušetříte peníze za spoustu prací při rekonstrukci.
• Podzemní prostory skrývají praktický sklad, dílnu, kotelnu a garáž, které jsou ideální pro vaše projekty, záliby a motorové klenoty.

RD je v dobrém technickém stavu a v poslední době prodělal několik dílčích rekonstrukcí/úprav. Přesto již neodpovídá standardům a je určen k rekonstrukci, která uspokojí vaše představy o moderním bydlení.
K RD patří i velká zahrada, kde je možné postavit altán pro setkávání s přáteli, dětský koutek nebo část pro zahradničení, zajišťující rodině čerstvé ovoce a zeleninu.

Zruč je menší město s cca 5.000 obyvateli, ale s výbornou občanskou vybaveností a dostupností. Je zde několik školek, škol, sportoviště (i hřiště na kuličky), nemluvě o všudypřítomné přírodě i možnostech sportovního a turistického vyžití (v okolí je několik turistických a cyklistických tras, památky i muzea a samozřejmě řeka Sázava i nedaleké CHKO Blaník a přehrada Švihov).
Výbornou dostupnost prahy zajišťuje blízká D1 (40 minut) nebo pravidelná příměstská doprava (cca 1,1 hodiny).

Zobrazit celý text

Pokud máte otázky a zájem o prohlídku kontaktujte mě. Můžu vám pomoct i s vyřízením hypotéky. V tuto chvíli i 4,89%/2roky a do 90% LTV.
Majitel v případě více zájemců upřednostní nejvýhodnější nabídku.

ID zakázky 11955
Zastavěná plocha 120 m2
Plocha parcely 1019 m2
Užitná plocha 190 m2
Podlahová plocha 240 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Zruč nad Sázavou, Malostranská
Umístění klidná část obce
Doprava vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Topení ústřední plynové
Konstrukce budovy cihlová
PENB G

Nejnovější nemovitosti v mé nabídce

Rekreační chata s velkým pozemkem 1481m a zastavitelností 40%

  • Aktivní
  • Jen u nás
Užitná plocha 52 m2
Lokalita Vrané nad Vltavou, V Zahradách
Cena 6 490 000

Radim Fichtner

4 nemovitosti v nabídce

+420 725 600 873

Komerční nemovitost Praha 9 – Běchovice

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Lokalita Praha, Běchovice, Českobrodská
Cena 4 490 000

Radim Fichtner

4 nemovitosti v nabídce

+420 725 600 873

Byt 2+KK 54m, Praha Žižkov – Vinohrady

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Dispozice 2 + kk
Lokalita Praha, Žižkov, Jičínská
Cena 7 290 000

Radim Fichtner

4 nemovitosti v nabídce

+420 725 600 873

Zobrazit všechny nemovitosti

Napište si o další informace