13LET
Odhadnout cenu

Prodej pozemku pro bydlení, 857 m2, Jenštejn

Pozemek, bydlení

Plocha parcely 857 m2 Jenštejn, Dehtáry

Nabízím k prodeji stavební pozemky v obci Jenštejn, určené pro výstavbu rodinných domů. K dispozici jsou celkem 3 pozemky, které se nachází v klidné rezidenční části obce a představují ideální kombinaci klidného bydlení a výborné dostupnosti do Prahy.
Pozemky jsou rovinaté, dobře přístupné z obecní komunikace a připravené k okamžité výstavbě. Velkou výhodou je kompletní napojení na inženýrské sítě elektřina, vodovod i kanalizace, což výrazně usnadňuje a urychluje realizaci budoucího bydlení.
Lokalita Jenštejna patří dlouhodobě mezi velmi vyhledávané díky příjemnému rezidenčnímu prostředí, občanské vybavenosti a rychlé dostupnosti do Prahy. V obci i blízkém okolí se nachází školka, škola, obchody, restaurace i možnosti sportovního a volnočasového vyžití.
Pozemky jsou vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i jako zajímavá investiční příležitost. Výhodou je možnost koupě jednotlivě i jako celku dle preferencí nového majitele.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

9 900 000

s provizí RK
ID zakázky 18518
Typ nemovitosti Pozemek, bydlení
Plocha parcely 857 m2
Lokalita Jenštejn, Dehtáry
Umístění Klidná část obce

Nejnovější nemovitosti v mé nabídce

Pronájem bytu 2+kk, 60 m² se zahradou, Praha 9 Hloubětín

Dispozice 2+kk
Lokalita Praha, Vysočany, Sousedíkova
Cena 27 900 Kč/měs

Dominik Škarda

22 nemovitostí v nabídce

+420 777 213 995

Prodej stavebního pozemku, 1 500 m², Čibuz

Dispozice Pozemek, bydlení
Lokalita Skalice, Číbuz
Cena 4 950 000

Dominik Škarda

22 nemovitostí v nabídce

+420 777 213 995

Prémiový obchodní prostor, 73 m², Vysoký Újezd

Dispozice Obchodní prostor
Lokalita Vysoký Újezd, Pivovarská
Cena 6 990 000

Dominik Škarda

22 nemovitostí v nabídce

+420 777 213 995

Zobrazit všechny nemovitosti

Napište si o další informace