Prodej nově postaveného bytu 3+kk – Příbram

Byt 3+kk

Obytná plocha 128 m2 Příbram Příbram IV, Březnická

0

zajímá mě

Nezaujala Vás žádná klasická nabídka bydlení v Příbrami a hledáte netradiční nemovitost na okraji centra obce, poskytující nadstandardní a pohodlný životní prostor, potom by se Vám mohl zalíbit tento podkrovní byt v Březnické ulici, který byl právě před necelým rokem dokončen.
Vnitřní podlahová plocha bytu je 128,8m2 a nabízí tak dostatek prostoru a soukromí i pro vícečlennou rodinu. Nynější dispozice 3+kk je sice uzpůsobena pro život současných majitelů s hlavním důrazem na prostorný obývací pokoj, ale je možné ji snadno změnit na 4+kk a získat tak 3 ložnice. Aktuální rozložení pokojů nabízí po vstupu do bytu velkou chodbu s vestavěnými skříněmi, z této chodby máme možnost vstoupit do pravé části, kde se nachází hlavní ložnice a z té potom vstup dále do druhé ložnice nebo do samostatné šatny. Druhá ložnice není z důvodu uložení osobních věcí prodávajících nafocena. Pokud bychom ze vstupní chodby zvolili cestu doprava, dostali bychom se buď do koupelny (toaleta, sprchový kout i vana), nebo přímo do hlavní a největší části bytu, obývacího pokoje. Ten je opravdu mimořádně rozlehlý a poskytuje obyvatelům mnoho funkčních celků: kuchyňský kout s pracovním barem, pracovnu (kterou lze oddělit jako další ložnici), místo pro jakkoli velkou sedací soupravu a TV. V neposlední řade je pak z obývacího pokoje možné vejít do technické místnosti, která pojme kotel, pračku, sušičku a spousty místa na odkládání. Všechny pokoje mají francouzská okna, kterými je možné vstoupit na terasu, která se rozkládá po celé délce bytu. Terasa díky své velikosti skýtá dostatek prostoru pro příjemné posezení, grilování a další využití.
Celý byt je napojen na vodu a elektřinu, která je využívána jako zdroj pro podpodlahové vytápění. Topení je umístěno pod podlahou ve všech místnostech. Poskytuje tak velmi příjemné a zároveň nejekonomičtější vytápění bytu. Podzemní podlaží domu je podsklepeno a připravuje se na skladovací prostory pro majitele bytů. Součástí prodeje je krom pozemku pod domem také společný dvůr, sloužící pouze vlastníkům bytů a kde jsou pro tento byt připravena 2 parkovací místa. Nastěhování je možné dle dohody během léta 2021.
Lokalita, v níž se byt nachází, prošla v posledních letech velkou revitalizací a posílením estetických funkcí. Dochází zde k jednomu z nejvyšších zhodnocení nemovitostí v Příbrami. Okolí domu se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností, nákupní střediska, obchody, restaurace, školy a školky, skvělé spojení - vlak, autobus, MHD. Ideální pro dojíždění do Prahy či Plzně. Také se přímo před domem dá napojit na cyklostezky, zajít s dětmi na hřiště, nebo se projít pro pěších stezkách do klidových zón Obora a Nový rybník a dále do okolních lesů. Pro výlety v okolí se nabízí Brdská vrchovina, přehrady Orlík a Slapy, mnoho hradů, zámků a dalších zajímavých míst. V galerii naleznete další informace jako půdorys, rozměry jednotlivých pokojů a také 3D virtuální prohlídku nemovitosti. Pokud Vás byt zaujme, neváhejte mi zavolat.

Vladimír Nýdl

+420 775 036 775

Nemovitosti makléře

360°

Virtuální prohlídka

cena na dotaz

ID zakázky 8213/2918
Dispozice 3+kk
Obytná plocha 128 m2
Patro 2. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Příbram Příbram IV, Březnická
Umístění Centrum obce
Topení Lokální elektrické
Konstrukce budovy Smíšená
PENB B

Podobné nemovitosti

Prodej prostorného bytu 2+1 v Milovicích

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 64 m2
Lokalita Milovice MladĂĄ
ArmĂĄdnĂ­
Cena 3 620 000

Adéla Dvořáková

7 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Prodej investičního bytu 1+kk, Milovice

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 32 m2
Lokalita Milovice Mladá
Armádní
Cena 2 470 000

Adéla Dvořáková

7 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

NA PRODEJ: PŘÍJEMNÝ BYT 4+KK S LODŽIÍ V PEČKÁCH

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 85 m2
Lokalita Pečky
V Horkách
Cena 4 490 000

Tomáš Kincl

5 nemovitostí v nabídce

+420 603 112 133

Napište si o další informace