Prodej dvougeneračního rodinného domu 182 m2, pozemek 629 m2 (možné komerční využití)

Dům 5+1

Obytná plocha 182 m2 Líbeznice Líbeznice, Na rybníčku

cena na dotaz

zajímá mě

Exkluzivně nabízíme dvougenerační rodinný dům (2+k.k a 3+k.k) s možností z části využít ke komerčním účelům, v těsné blízkosti severní hranice Prahy, v atraktivní a klidné části centra obce Líbeznice, o celkové užitné ploše 182 m2 (55m2 a 127m2) na pozemku o výměře 629 m2 s krásnou parkovou úpravou se vzrostlými stromy a keři, parkovacím stáním pro tři auta. Před domem je skutečná zelená oáza, ideální pro dětské hry. Příjezdová cesta slouží pouze pro obslužnost několika sousedících domů, a proto je námi nabízený dům, bezpečné a ideální místo pro rodinu s dětmi.
Jelikož není omezena zastavěnost pozemku, nabízí se možnost výstavby dalších objektů. K zamyšlení by jistě stálo i rozšíření a zvýšení starší části stavby na úroveň nové přístavby a tím získat další prostor. Tato stavební úprava by jistě pozvedla dům i architektonicky.
Ke komerčním účelům se objekt nabízí nejen z důvodu umístění v centru obce, ale i pro možnost jednoduchým stavebním zásahem, otevřít možný nebytový prostor přímo z ulice (viz. čelní foto domu ve fotogalerii). Z tohoto pohledu se objekt zdá ideální nejen pouze pro bydlení, ale i pro podnikání (včetně pronájmu) spojené s bydlením.
Dům není podsklepený a skládá se z původní, přízemní zrekonstruované části z kamenocihelného zdiva, s úložným prostorem v podkroví, se sedlovou střechou a nové přístavby o 2 NP (zateplené obvodové cihelné zdivo Porotherm) se sedlovou střechou (betonové tašky, okna Vekra), obě části domu je možné propojit.
Nová přístavba (2019-21) je ve stádiu Shell & Core tj. bez úprav interiéru. Nový vlastník se sám, dle vlastních představ, rozhodne, jaké interiérové dveře, zárubně, podlahy, obklady, dlažby, sanitu apod., zvolí (veškeré náklady s dokončením spojené, včetně realizace, nese kupující, nejsou součástí kupní ceny). Nové části domu dominují velkoformátová dřevěná okna s trojsklem a s přípravou pro elektrické venkovní žaluzie. Vytápění je řešeno podlahovým vytápěním (plynový kotel), lze využít i krbová kamna v obývacím pokoji. Strop snížen SDK podhledy s přípravou osvětlení.
Dispozice (S&C):
1.NP obývací pokoj s kuchyňským koutem s možností připojení klimatizace, schodiště, technická místnost;
2.NP/podkroví 2 x ložnice s klimatizací, koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a přípojkou pro pračku, WC (wc a bidet), chodba je centrální.
Původní část domu prošla náročnou rekonstrukcí (2015-16) od rozvodů, výměny oken (dřevěná s trojsklem), obkladů, dlažeb a podlahové krytiny (Vinyl), přes instalaci podlahového topení (plyn), zárubní, dveří, až po SDK příčky a podhledy s moderním bodovým osvětlením a novou kuch. linku.
Dispozice:
1.NP hlavní vchod, předsíňka, WC (wc, bidet, umyvadlo), obývací pokoj s kuch. koutem, koupelna se sprch. koutem, umyvadlem a připojením pro pračku a ložnice.
Kromě základních médií je k domu přiveden telefonní a optický kabel, v domě je instalován rozvod SAT TV.
Veškerá občanská vybavenost, sportovní i kulturních aktivity, MHD, metro Ládví 20 min.

Jiří Martan

+420 725 050 050

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 8843/2918
Dispozice 5+1
Obytná plocha 182 m2
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Líbeznice, Na rybníčku
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální plynové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, 380V, Internet, Kanalizace, Klimatizace, Plyn, Studna, TV satelit, Voda, pitná
Konstrukce budovy Smíšená
PENB G

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu v Čelákovicích

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 156 m2
Lokalita Čelákovice
Sokolovská
Cena 8 290 000

Adéla Dvořáková

11 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Na prodej rodinný dům s bazénem a velkou zahradou, 278m2, pozemek 2081m2, ul.Lomená, Sulice-Nechánic

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 278 m2
Lokalita Sulice Nechánice
Lomená
Cena 24 850 000

Martin Románek

21 nemovitostí v nabídce

+420 724 248 176

Prodej rodinného domu v Čelákovicích

  • Aktivní
Obytná plocha 192 m2
Lokalita Čelákovice
Dělnická
Cena 8 700 000

Adéla Dvořáková

11 nemovitostí v nabídce

+420 725 779 211

Napište si o další informace