Prodej chalupy 307m2, pozemek 731m2

Rekreační objekt atypický/jiný

Plocha 307 m2 Pohledy Horní Hynčina

0

zajímá mě

Chataři, chalupáři, zbystřete! Mám pro vás nabídku koupě chalupy, která se jen tak v nabídkách realitních kanceláří nenajde. A pokud navíc patříte mezi ty, co hledáte zajímavou lokalitu s chatou, kterou byste si přizpůsobili vlastním představám a nebojíte větší rekonstrukce, právě čtete tu správnou nabídku.

Chalupa leží v malebné obci Pohledy s nádhernou přírodou v celém okolí a zaslouženě je vyhlášeným houbařských rájem, vždyť celou třetinu obce tvoří lesy. Obec Pohledy je zajímavá i z jiných pohledů, kromě krásné přírody je zde velké množství tipů výlet. V blízkém okolí může navštívit např. Hrad Mírov, zámek Litomyšl, zámek Letovice, zámek Moravská Třebová, rozhledny Járy Cimrmana a Pastýřka,skiareály, aquapark nebo Mladečské jeskyně. Věřte, že zde se opravdu nudit nebudete.

K občanské vybavenosti zde patří také obecní úřad, kulturní dům, obchod s potravinami, prodejna se smíšeným zbožím, pohostinství, autobusové spojení a dvě víceúčelová hřiště.
Místní lidé zde tvoří komunitu sousedů a každoročně se schází na tradičním masopustu, dětském dnu či předvánoční Mikulášské nadílce.

Zobrazit celý text

Petra Nováková

+420 704 772 710

Nemovitosti makléře

cena na dotaz

ID zakázky 8886/2918
Dispozice atypický/jiný
Plocha 307 m2
Počet nadzemních podlaží 3
Lokalita Pohledy Horní Hynčina
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) 230V, Voda, pitná, Voda, užitková
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Chata na vlastním pozemku v rekreační oblasti Žumberk

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Plocha 36 m2
Lokalita Žumberk
Cena 750 000

Hana Valentová

15 nemovitostí v nabídce

+420 602 134 879

Napište si o další informace