Prodej bytu 3+kk, Legionářů, Příbram VII

Byt 3+kk

Obytná plocha 78 m2 Příbram Příbram VII, Legionářů

0


Hledáte-li atraktivní nemovitost v nejoblíbenější části Příbrami, s veškerou vybaveností přímo v místě, která poskytuje příjemné a pohodlné bydlení, nabízíme právě pro Vás možnost koupě velmi citlivě a zdařile kompletně zrekonstruovaného, prostorného a slunného bytu, který najdete v centru Příbrami VII. Nachází se v ulici Legionářů v 1. patře revitalizovaného obytného domu.
Vnitřní podlahová plocha bytu je 78,5m, bez balkonu a sklepa. Byt nabízí dostatek prostoru a soukromí i pro vícečlennou rodinu, především díky dispozici 3+kk a rozložení pokojů. Dětský pokoj a ložnice jsou neprůchozí a ložnice má navíc vlastní šatnu. Stejně tak rozlehlý obývací pokoj má také samostatný vstup z chodby a nabízí mnoho místa i pro větší typy sedacích souprav a umístění dalšího nábytku. Obývací pokoj volně přechází do kuchyňského kouta a poskytuje dostatek pracovních a úložných ploch. Dále se zde nachází koupelna s vanou a samostatná toaleta. Samozřejmě je k dispozici i sklepní kóje v suterénu domu (2m2). Dům je cihlové konstrukce s novou střechou, okny i zateplením. Výtah zde není, ale schody do prvního patra jsou pohodlné a široké. A abychom nezapomněli byt je kompletně zařízen vybavením, které vidíte na fotografiích a které je součástí nabídky.
Okolí domu se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností, nákupní střediska, obchody, restaurace, školy a školky, mnoho parkovacích míst protože přímo před domem je velké parkoviště se spoustou volných míst v každou denní dobu, dále skvělé spojení - vlak, autobus, MHD v krátké vzdálenosti od domu (zastávka II. Poliklinika 5 minut chůze). Ideální pro dojíždění do Prahy či Plzně. Také se přímo před domem dá napojit na cyklostezky, zajít s dětmi na hřiště, nebo se projít pro pěších stezkách do klidových zón Obora a Nový rybník. Pro výlety v okolí se nabízí Brdská vrchovina, přehrady Orlík a Slapy, mnoho hradů, zámků a dalších zajímavých míst. V galerii naleznete od 21.5. další informace jako půdorys, rozměry jednotlivých pokojů a také 3D virtuální prohlídku nemovitosti. Pokud Vás byt zaujme, neváhejte mi zavolat a určitě najdeme vhodný termín prohlídky.

Vladimír Nýdl

+420 775 036 775

Nemovitosti makléře

ID zakázky 8448/2918
Dispozice 3+kk
Obytná plocha 78 m2
Patro 1. patro
Vlastníctví Osobní
Počet nadzemních podlaží 4
Lokalita Příbram Příbram VII, Legionářů
Umístění Centrum obce
Topení ÚT dálkové
Konstrukce budovy Cihlová
PENB G

Podobné nemovitosti

Slunný byt 3+KK

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 72 m2
Lokalita Mělník
Pod Vrchem
Cena 3 500 000

Adam Kauer

16 nemovitostí v nabídce

+420 602 107 752

Byt 3+1/L, 73 m2 – ul. Vít. Nezvala, Kladno

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 73 m2
Lokalita Kladno
Vít. Nezvala
Cena 3 970 000

Ing. Michal Rydlo

4 nemovitosti v nabídce

+420 604 274 505

Útulný 2+KK v domě s uzavřeným dvorem, pár kroků k řece Sázavě, vlastní parkovací místo

  • Aktivní
  • Jen u nás
Obytná plocha 52 m2
Lokalita Týnec nad Sázavou Brodce
Cena 3 200 000

Monika Pličková

5 nemovitostí v nabídce

+420 737 550 330

Napište si o další informace