11LET
Odhadnout cenu

Prodej bytu 3+1 (Byt J) z Rezidence Bubeníčkova, Brno-Židenice

Tato nabídka již není aktivní

Byty – 3 + 1

Užitná plocha 85 m2 Brno, Židenice, Bubeníčkova

Hledáte byt, který je vhodný jako skvělá investiční příležitost či pro vlastní rodinné bydlení? Rezidence Bubeníčkova je projekt výstavby 16 unikátních jednotek v těsné blízkosti středu města Brna, a to v městské části Židenice. Projekt nyní prochází kompletní rekonstrukcí o vysokých standardech. Předpokládané dokončení je plánováno na začátek roku 2025.

Byt v dispozici 3+1 o ploše bytu 85,3 metrů čtverečních se nachází v budově A, tedy v budově se vstupem z ulice Bubeníčkova. Byt je ve 3. NP s orientací kuchyně s obývacím pokojem do ulice Bubeníčkova, ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku. Skládá se z předsíně o výměře 13,3 metrů čtverečních, ze které jsou přístupné všechny místnosti, včetně samostatné komory o výměře 3,6 metrů čtverečních. Kuchyně s jídelnou má výměru 17,4 metrů čtverečních a je odtud přístupný balkon. Obývací pokoj má výměru 18 metrů čtverečních a je oddělený od kuchyně. K dispozici jsou dvě samostatné ložnice, první o výměře 11 metrů čtverečních a druhá o výměře 14 metrů čtverečních. Koupelna bude vybavena sprchovým koutem a umyvadlem. WC je samostatně. K bytu náleží samostatný sklep o výměře 5,5 metrů čtverečních.

K zakoupení je k dispozici celkem 7 parkovacích míst umístěných ve vnitrobloku. Parkovácí stání nejsou mezi sebou jednotlivě uzavřená. Cena za jedno parkovací stání činí 600.000,- Kč.

Zobrazit celý text

Cena je uvedena včetně provize i právního servisu. V rámci kupní ceny je zahrnuta i kuchyňská linka včetně spotřebičů. Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.

Čtvrť přímo sousedí s historickým centrem Brna a má proto výrazný městský charakter s velmi hustou zástavbou a plnými ulicemi. V posledních letech zde vznikla spousta nových zajímavých projektů a celé okolí tak prochází výraznou proměnou. Pár minut chůze se nachází vlaková stanice Brno-Židenice, zhruba 3 minuty od bytu je zastávka tramvaje Kuldova 2, 3, na opačné straně pak dopravní uzel Stará osada. Výhodou je i vynikající dopravní dostupnost napojením se na velký městský okruh a dálnici D1.

V případě dalších informací či osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat! Pro další informace je také k dispozici webová stránka https://www.rezidencebubenickova.cz

ID zakázky 13270
Dispozice 3 + 1
Užitná plocha 85 m2
Podlahová plocha 96 m2
Počet nadzemních podlaží 5
Patro 2
Vlastníctví osobní
Lokalita Brno, Židenice, Bubeníčkova
Umístění centrum obce
Doprava vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Topení lokální elektrické
Konstrukce budovy cihlová
PENB B

Nejnovější nemovitosti v mé nabídce

Pronájem bytu 1+1, ulice Jasanová, Brno-Jundrov

  • Aktivní
  • Jen u nás
Dispozice 1 + 1
Lokalita Brno, Jundrov, Jasanová
Cena 13 000

Vendula Hanusová

10 nemovitostí v nabídce

+420 732 992 090

Pronájem bytu 1+1, Mojmírovo náměstí, Brno-Královo Pole

  • Aktivní
  • Jen u nás
Dispozice 1 + 1
Lokalita Brno, Královo Pole, Mojmírovo náměstí
Cena 14 000

Vendula Hanusová

10 nemovitostí v nabídce

+420 732 992 090

Prodej rodinného domu v Rosicích u Brna

  • Aktivní
  • Jen u nás
Užitná plocha 284 m2
Lokalita Rosice, Litostrovská
Cena 13 990 000

Vendula Hanusová

10 nemovitostí v nabídce

+420 732 992 090

Zobrazit všechny nemovitosti

Napište si o další informace