Prodej atypické chaty 3+1, 69 m2

Rekreační objekt 3+1

Obytná plocha 69 m2 Doudleby Doudleby

0


EDIT: Po čtyřech dnech intenzivního zvedání telefonů, zodpovídání dotazů a prvních proběhlých prohlídkách, se našel kupující, který si je dobře vědom pro a proti této koupě a na přání majitelů jsme se dohodli na rezervaci a prodeji právě jemu. Děkuji Vám všem za projevený zájem i za virální dosah této nabídky.
A pokud také potřebujete dobře prodat vaši nemovitost, klidně se ozvěte.
___
V nádherném údolí řeky Malše, si pod vzrostlými stromy za zpěvu ptáků, užijete klid a relaxaci. Přitom jste po silnici jen 13 km od krajského města České Budějovice. Lokalita se nachází na dohled soutoku Malše se Zborovským potokem, tvořícím meandrující kaňon obklopený skálou a lesem, na půl cesty mezi obcemi Doudleby a Plav.

Prostorná chata která je nyní na prodej, je unikátní svou historií a architekturou. Byla vyprojektována a postavena v roce 1947 ve stylu funkcionalismu třicátých let 20 století. Chata je postavená jako dřevostavba, je celkově dobře udržovaná, má novou střechu.

Do chaty vstoupíte přes prostornou krytou terasu přímo do obytné místnosti s otevřeným krbem. Jako varianta slouží k vytápění/vaření kamna Petry. Z Hlavní obytné místnosti je vstup do kuchyně s linkou a samostatnou spíží. Také je zde samostatná místnost s WC a schodiště do druhého podlaží. V něm jsou dvě samostatné ložnice a vstup na horní slunnou terasu. V patře je také místnost s možností vybudování koupelny. K chatě je přistavěná dílna (sklad), pro uložení nářadí, kol a čehokoliv dalšího.

Zobrazit celý text

Lukáš Beťák

+420 605 514 425

Nemovitosti makléře

ID zakázky 8645/2918
Dispozice 3+1
Obytná plocha 69 m2
Počet nadzemních podlaží 2
Lokalita Doudleby
Umístění Klidná část obce
Topení Lokální palivové
Vybavení (inženýrské sítě) 220V
Konstrukce budovy Dřevostavba
PENB G

Podobné nemovitosti

NA PRODEJ – Jihočeská chalupa s výhledem na bechyňský zámek

  • Rezervováno
  • Jen u nás
Obytná plocha 394 m2
Lokalita Bechyně
Zářečí
Cena 3 997 000

Michal Souček

4 nemovitosti v nabídce

+420 606 122 422

Napište si o další informace